به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۱:۱۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ ساعت ۱۸:۳۰
کد مطلب : ۳۳۸۷۵۴
آمار فوت‌شده‌ها حداقل بالای ۵۰ نفر است

حاج‌حسین عبدالباقی نصف آبادان را خریده بود!

حاج‌حسین عبدالباقی نصف آبادان را خریده بود!
گروه جامعه: سایت دیده‌بان ایران، نوشت: در حالیکه در چهارمین روز حادثه ریزش «متروپل» آبادان آمار جان باختگان به 19 نفر رسیده اخبار ضدونقیض درباره ادامه آواربرداری و همچنین آمارهای جعلی صداوسیما همچنان ادامه دارد.
عبدالهی یکی از امدادگران آبادانی که از نزدیک شاهد عملیات آواربرداری مردم و نیروهای امدادی است می‌گوید: بسیاری از مردم آبادان در این حادثه اقوام خود را از دست داده اند و هنوز هم در بهت به سر می برند. من فکر می کنم حداقل 40 الی 50 نفر زیر آوار جان خود را از دست داده باشند. وی در پاسخ به این سوال که آیا افراد یا نهادهایی نسبت به احتمال ریزش این ساختمان هشدار داده بودند هم اظهار کرد: سال گذشته بود که من شنیدم این ساختمان متروپل نشست کرده! حتی روزگذشته شخصاً با یکی از کارگران صحبت می کردم که می گفت که یکی از ستون ها چند ساعت قبل از ریزش شل شده بود.
این شهروند در ادامه با اشاره به ضعیف بودن سرعت نت طی روزهای اخیر در آبادان گفت: سرعت اینترنت به شدت ضعیف است و مردم با فیلترشکن می توانند وارد فضای مجازی شوند. وی همچنین با اشاره به این نکته که احتمال اینکه باز هم افرادی زیر آوار باشند خاطرنشان کرد: اکثر افرادی که یقین داریم زیرآوار هستند در ارتباط با همین کافی شاپ متروپل است. مردم الان انتظار دارند که عزیزانشان از زیر آوار بیرون آورده شوند. هوا گرم است و اگر آوار برداری با همین سرعت ادامه داشته باشد می تواند امدادرسانی را با مشکل روبرو کند. آمار فوت شده ها حداقل بالای پنجاه نفر است و مردم با دست خالی دارند آوار برداری می کنند. عبدالهی با اشاره به این موضوع که بسیاری از مردم با یک عمر کار کردن نمی توانند حتی یک سرپناه برای خود تهیه کنند اما خانواده عبدالباقی از آجیل فروشی به برج سازی و ... رسیدند، خاطرنشان کرد: خانواده عبدالباقی آجیل فروش بودند اما بعد وارد ساخت و ساز می شوند و کمی بعدتر این آقای حاج حسین عبدالباقی نصف شهر را خرید.
این امدادرسان ساختمان ویران شده متروپل در ادامه با اشاره به گزارش کذب صداوسیما درباره نجات جان فردی که 30 ساعت زیر آوار مانده بود هم گفت: گزارش صداوسیما کذب محض بود و  آن شخصی که در گزارش خودش می گوید 30 ساعت زیر آوار بوده و آقای عبدالباقی را دیده است هم صحنه سازی است.  شهروند آبادانی همچنین درباره آوردن لودر برای خراب کردن نیمه دیگر ساختمان و اعلام پایان امداد ونجات هم اضافه کرد: من خودم لودر را ندیدم ولی مردمی که اینجا حضور دارند می گفتند آوردن لودر صحت دارد اما مردم نگذاشتند که به ساختمان نزدیک شود.
 
برچسب ها: متروپل آبادان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۰۳/۰۷ ۰۰:۳۷
ساختمان به اين بلندي رو مگر با لودر تخريب ميكنند؟؟؟ (388281)
۱۴۰۱/۰۳/۰۷ ۱۱:۴۸
حاج حسین!!! ای قوم به حج رفته؛ حاج زنبور عسل (388294)
علیرضا
۱۴۰۱/۰۳/۰۷ ۱۱:۵۲
خون دادن به هنگام جنگ از مردم آبادان، اختلاس و رانت و فساد و دزدی از اشرار و شیادان! (388295)
۱۴۰۱/۰۳/۰۷ ۱۲:۳۲
حاج حسین عبدالباقی در حمام برلیان اهواز خودکشی کرد (388299)
۱۴۰۱/۰۳/۰۷ ۱۲:۳۷
ساختمان شکم داده چطور نظام مهندسی و بازرس شهرداری نفهمیده .من سر زمین کشاورزی یک دست شویی می خواستم درست کنم ۴ متر نگذاشتند گفتند برو تو بیابان ادای حاجت کن بعد این همه تخلف در ساختمان سازی ازش چشم پوشی شده (388300)