به روز شده در ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۰:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ساعت ۱۷:۴۴
کد مطلب : ۲۰۷۹۸۰

جشنواره های فیلم، آنلاین می شوند

گروه فرهنگی: برخی جشنواره های فیلم در جهان در شرایط کرونا که امکان برگزاری حضوری ندارند، تصمیم گرفته اند به صورت آنلاین برگزار شوند.
جشنواره های فیلم، آنلاین می شوند
در این شیوه، برای تماشای آنلاین فیلم ها، بلیط فروخته و تماشای فیلم از سوی علاقمندان در سراسر جهان ممکن می شود.تماشاگران بعد از تماشای فیلم، می توانند به آن رای بدهند.جشنواره های فیلم "حقوق بشر" هلند هم به این شیوه برگزار شد و جشنواره فیلم"مینا" در هلند نیز آنلاین خواهد بود.همچنین زمان هایی برای بحث و بررسی فیلم ها با حضور کارگردان و عوامل فیلم برای همه مخاطبان فراهم می شود.به عنوان مثال در جشنواره فیلم "حقوق بشر" هلند، قیمت بلیط تماشای آنلاین یک فیلم، 8 یورو و 50 سنت  و 48 ساعت مهلت تماشای فیلم است.
این رقم در حالت عادی برای تماشای فیلم در سالن های سینما، 11 تا 13 یورو است.از نقاط مثبت این شیوه این است که بلیط تماشای فیلم های برجسته در یک جشنواره مثل فیلم های افتتاحیه، تمام نمی شود و همه امکان تماشای این فیلم ها را خواهند داشت. این محدودیت فروش بلیط برای جشنواره و تماشاگران برداشته شده و می تواند به افزایش درآمدهای جشنواره ها نیز کمک کند.علاوه بر این، با در خانه ماندن تعداد زیادی از جمعیت جهان، تمایل زیادی به تماشای فیلم های جدید وجود دارد.
 
برچسب ها: جشنواره آنلاین