به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۲:۳۸
 
۵
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ساعت ۱۶:۱۲
کد مطلب : ۱۱۸۶۷۱

حضور کودکان محک در دانشگاه تهران

گروه جامعه: کودکان مبتلا به سرطان محک برای آشنایی با خودرو خورشیدی غزال به دانشگاه تهران رفتند.
کودکان مبتلا به سرطان به همراه خانواده و گروهی از مددکاران مؤسسه خیریه محک، در دانشکده فنی دانشگاه تهران حاضر شدند تا با فعالیت خودرو خورشیدی آشنا شوند. در ابتدای این برنامه که به همت تیم مرکز ساخت خودرو خورشیدی غزال دانشگاه تهران برگزار شده بود، کودکان به تماشای انیمیشن «پرندگان خشمگین» با دوبله همزمان «انجمن صنفی گویندگان جوان- گلوری» نشستند. دوبله داوطلبانه این گروه برای کودکان محک اوقات خوشی به همراه داشت.

کودکان مبتلا به سرطان که برای سپری کردن دوره درمان در مرکز رفاهی دارآباد محک اقامت دارند، پس از تماشای جدیدترین انیمیشن دوبله انجمن صنفی گویندگان جوان - گلوری، سوار خودرو خورشیدی شدند و مسیری را در محوطه دانشکده فنی دانشگاه تهران پیمودند. ظاهر متفاوت خودرو خورشیدی غزال علاقه کودکان را به سواری چند برابر کرد. قهرمانان کوچک محک پس از پایان سفر چند ساعته به دانشکده فنی، با یکدیگر بر سر ساخت خودرویی عجیب‌تر به بحث نشستند و دانشمند شدن را به فهرست شغل‌های مورد علاقه‌شان افزودند.

محک قدردان یاورانی است که با مهر، دانش و همراهی خود زمینه کمک به هم‌نوع را ترویج می‌دهند و همواره تلاش می‌کنند تا کودکان مبتلا به سرطان فرآیند درمان را شادمانه‌تر سپری کنند.