به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۸:۵۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ساعت ۲۰:۵۱
کد مطلب : ۱۳۰۷۱۵
متاسفم که آن چهار میلیون رأی به صندوق ریخته نشد، رأی بالا نگرانی ندارد

روحانی: از توطئه ۲۰۳۰ نمی‌گذرم

گروه سیاسی: رئیس جمهور، رای ندادن ۴ میلیون نفر را تقصیر شورای نگهبان انداخت و گفت: رای بالا که نگرانی ندارد! چه ۲۲ میلیون چه ۲۵ میلیون.
حسن روحانی عصر امروز در جمع اعضای ستاد انتخاباتی اش با بیان اینکه هیچ زمانی یاد ندارم که این همه شور توأم با متانت و آرامش باشد، گفت: انشاالله مرگ ها در همه شعارها جمع شود و ما می خواهیم برای همه زنده باشد باشد. در سال ۸۸ بداخلاقی و تهمت توانست کار را پیش ببرد اما سال ۹۶ مردم در برابرش ایستادند. روحانی انتخابات ۲۹ اردیبهشت را افتخاری برای همه ملت ایران نام برد و گفت: ۸۰ میلیون مردم ایران باید به اردیبهشت ۹۶ افتخار کنند.

رئیس جمهور افزود: دوران انتخابات با همه فراز و نشیب هایش تمام شده و من کاملا به آینده ایران مطمئن هستم.  وی با اشاره به رای ۴۱ میلیون نفر در انتخابات امسال گفت: ای کاش می شد آن ۴ میلیون نفر هم رای دهند. هیئت اجرایی ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح به شورای نگهبان پیشنهاد داد که تنها ثبت شماره کارت ملی برای ثبت نام کافی است اما تا ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه شب طول کشید تا شورای نگهبان آن را تصویب کند. همچنین هیئت اجرایی پیشنهاد داد صندوق های سیار ببریم که شورای نگهبان نپذیرفت.

وی افزود: ۴ میلیون نفر پای صندوق های رای مانند، کسی به من پیام داد و گفت ۵ ساعت و۳۰ دقیقه در صف هستم. متاسفم که ۴ میلیون رای به صندوق ریخته نشد. حالا ۲۲ میلیون یا ۲۴ یا ۲۵ میلیون فرقی نمی کرد. رای بالا که نگرانی ندارد. روحانی تاکید کرد: اگر روحانی هست پاسدار این رای ها خواهد بود البته به کمک و حمایت شما مردم. رئیس جمهور با بیان اینکه ما برای همه مسائل کشور اجماع ملی می خواهیم گفت: مبنای ما شایسته سالاری است و نه قومیت و جنسیت.

وی افزود: با تجربه ۴۰ ساله ام می گویم؛ راهی جز وحدت و اتحاد نداریم. یک عده را به نا حق از قطار انقلاب پیاده کردند؛ همه باید به این قطار برگردند. روحانی گفت: منتخب ملت ۴۰ میلیون رای هم بیاورد باز هم کم است. وی افزود: چقدر در روستاها سم پاشی کردند؛ گفتند در تمام مدارس دین فراموش خواهد شد. من از همه گذشتم، اما از توطئه ۲۰۳۰ نمی گذرم و  من توطئه ۲۰۳۰ را تا پایان این دولت پیگیری می کنم. رئیس جمهور ادامه داد: فرصت های بسیار بزرگی در کشور داریم که باید از آن استفاده کنیم. ما منتظر فرج و گشایش هستیم اما اول خودمان باید گشایش را باز کنیم تا فرج نهایی.

وی تصریح کرد: بیاییم در مسیر پیشرفت کشور حرکت کنیم و همه زیر پرچم بیاییم که آن پرچم رهبری و قانون اساسی است. روحانی با تاکید بر اینکه همه ملت ایران رهبری را دوست دارند، گفت: یک جناح فکر نکند که رهبری را صد درصد دوست دارد و ما ۹۶ درصد. بیاییم با وحدت و اتحاد در کنار هم باشیم.

۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۰۰:۵۸
می دانیم آقای روحانی که شما از سند 2030 نمی گذرید.
حتما همینطوره (353211)
کارشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۰۸:۲۸
باسلام

چند روز پیش یکی از علما گفت:

من تفاهم 2030 را نخوانده ام و در باره ی آن اطلاع ندارم ولی نباید امضا میشد ....

خوب 90 درصد مخالفان همینطورند ... (353217)
علیرضامحمدصالح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۱۶:۵۷
متاسفانه همه مسئولین واکثر مردم در شهر ها زندگی میکنند وخبر از مشگلات منبع طبیعی ندارند که اموزش توسعه پایدار از دبستان چه قدر اهمیت دارد برخورد ابزاری وسیاسی تیشه به ریشه مسائل مهم کشور میزند مطالبی که مغایر دین اسلام است حذف کنید (353228)