به روز شده در ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۰:۴۷
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ ساعت ۰۲:۱۶
کد مطلب : ۱۳۱۲۹۷

احضارقهرمان‌ملي بخاطر حمایت ازروحانی

احضارقهرمان‌ملي بخاطر حمایت ازروحانی
گروه ورزشي: روزنامه مردمسالاری در گزارشی با عنوان «از روزی که مدالم را به روحانی اهدا کردم برایم مشکل درست کرده‌اند» نوشت: بانوی ووشوکار ایرانی می‌گوید به خاطر اهدای مدالش به رئیس‌جمهور مشکلاتی برایش به وجود آورده‌اند. یکی دو هفته قبل بود که شهبانو منصوریان قهرمان ووشو ایران و جهان در سفری که رییس‌جمهور به اصفهان داشت مدال خودش را تقدیم حسن روحانی کرد. البته منصوریان قبل از اینکه رییس‌جمهور به اصفهان سفر کند این وعده را داده بود. خودش آن زمان گفت:«پس از اینکه مدالم راگرفتم قرار بر این بود تا در فرصتی مناسب این مدال را تقدیم آقای روحانی کنم. فرصتی پیش آمد که در سفر ایشان به اصفهان بنده هم از سمیرم به اصفهان آمدم و مدالم را تقدیم کردم».

این در حالی است که سفر رییس‌جمهور برای تبلیغات انتخاباتی اش بود. طبیعی است که در شرایط انتخابات ورزشکاران هم از کاندیدای مورد نظر خودشان حمایت کنند و حتی در ستادهای او فعالیت کنند. در این شرایط شهبانو منصوریان هم از حسن روحانی حمایت کرده بود. حمایتی که حالا برایش دردسر ساز شده است. روز گذشته بود که منصوریان با خبرنگار ما تماس گرفت و گفت: «دیدید، از آقای روحانی حمایت کردیم، حالا ما را احضار کرده اند دادگاه».

وقتی از او دلیل این کار را پرسیدیم منصوریان این واکنش را نشان داد: «از روزی که مدالم را به رییس‌جمهور تقدیم کرده‌ام هر روز یک اتفاق می‌افتد. تا اینکه من را به دادگاه احضار کردند. دلیلش را که پرسیدم گفتند در ستاد خوشحالی کرده اید و ازاین داستان‌ها. متاسفم که هنوز دارم ترکش‌های آن اهدای مدال به رییس‌جمهورم را می‌خورم. می‌گویند ما باعث شده ایم که شهر شلوغ شود». قهرمان ووشو ایران که حسابی از این اتفاق ناراحت است ادامه می‌دهد: «من اصلا کاری به این چیزها ندارم. رفتم دادگاه می‌گویم شاکی چه کسی است، می‌گویند نیروی انتظامی. الان مشکلی که وجود دارد این است که گفته‌اند اگر برای احضاریه بعدی به دادگاه نروم من را ۱۰ میلیون جریمه می‌کنند! اصلا آمدیم و زمانی که این احضاریه را فرستادند من در سمیرم نبودم. در اردوی تیم ملی بودم و این نامه به دستم نرسید. باید چه کار کنم؟»

منصوریان با بیان اینکه با آبرویش بازی شده است در پایان گفت:«من یک ورزشکار جهانی هستم. سمیرم شهر کوچکی است که همه همدیگر را می‌شناسند. از روزی که به دادگاه رفته‌ام هر کسی من را می‌بیند می‌پرسد برای چه آمده ام  و اینجا چه کار می‌کنم؟ من ثابت کرده‌ام که در شلوغی‌ها کاری نداشته‌ام. البته شلوغی هم که می‌گویم مقابل در ستاد و خوشحالی برای رییس‌جمهور شدن آقای روحانی بود نه چیز دیگری. متاسفانه خیلی از دوستانم با وثیقه آزاد هستند و نمی‌دانیم باید چه کار کنیم. اما از روزی که مدالم را اهدا کردم ترکش‌های آن دارد به من می‌خورد و واقعا نگران هستم».

توسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۳/۱۵ ۰۶:۵۹
اگه راست باشه فقط مایه تاسف تاثر تامل و تدبر و...است (353695)
پرستو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۳/۱۵ ۰۹:۱۰
این تلاشهای مذبوحانه فایده ای ندارد۰مردم روحانی را قلبا دوست دارند،به جرم دوست داشتن آنها را آزار ندین۰خداروخوش نمی یاد۰ (353696)
بهنام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۳/۱۵ ۰۹:۵۴
حق این است که وزیر ورزش و رئیس جمهور ودر نهایت مردم از این خواهر قهرمان حمایت کنند (353697)
توسیوند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۳/۱۵ ۱۴:۱۸
یعنی ممکنه در انتخابات98 یا1400 اگر از اصلاح طلبان و کاندیداهای انها حمایت کنیم دردسر قضایی برامون درست بشه؟؟؟؟؟؟؟؟ (353703)
۱۳۹۶/۰۳/۱۵ ۱۸:۱۱
راستشو بگو کلک!!
بخاطر اهدای مدال و طرفداری از یه نفر و شادی پس از گل و این حرفها کسی رو به دادگاه احضار نمیکنن.
ما هم دستگیر شدیم. یه تعهد دادیم و هوتوتو. (353705)
میترا افشاری
United States
۱۳۹۶/۰۳/۱۵ ۲۲:۰۳
هرکی حامی روحانی بوده از مردم عادی و کارمند و کارگرگرفته تا دانشجو و استاد و معلم و هنرمند و ورزشکار، از نظر شکست خورده های اقتدارگرا دادگاه نرفته محکومه و باید طی چهارسال آینده حساب پس بده! نمردیم و معنی دموکراسی و آزادی رو هم فهمیدیم! (353707)