به روز شده در ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ ساعت ۱۸:۴۷
کد مطلب : ۲۴۴۰۹۲

ذوب آهن مقابل صنعت نفت شکست خورد

ذوب آهن مقابل صنعت نفت شکست خورد
گروه ورزشی: در یکی از دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر تیم های صنعت نفت و ذوب آهن اصفهان در آبادان به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه تساوی یک بر صفر به سود نفت به پایان رسید. طالب ریکانی (۸۶ -  پنالتی) برای صنعت نفت گلزنی کرد.در این بازی زواری بازیکن صنعت نفت در دقیقه ۸۹ با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد.ذوب آهن که از سه بازی گذشته خود صاحب سه نتیجه تساوی شده بود، در این بازی برای برد انگیزه داشت اما تقابل دو تیم تا دقایق پایانی با نتیجه تساوی بدون گل در جریان بود.با این حال وحید کاظمی داور مسابقه برای صنعت نفت یک ضربه پنالتی اعلام کرد و طالب ریکانی در دقیقه ۸۶ این پنالتی را به گل تبدیل کرد تا نفتی ها به سه امتیاز ارزشمند دست یابند. نکته جالب توجه اینجاست که صنعت نفت در هفته های اول و سوم هم توسط ریکانی و از روی نقطه پنالتی به گل رسیده بود. نفت در هفته نخست تیم پیکان را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد که در آن مسابقه داور برای نفت اعلام پنالتی کرد و ریکانی آنرا در دقیقه ۷۶ به تور دروازه حریف رساند. نفتی ها در هفته دوم برابر پرسپولیس با یک گل شکست خوردند اما در هفته سوم و مقابل شهرخودرو داور در وقتهای اضافه برای نفت اعلام پنالتی کرد. ریکانی آن پنالتی را هم در دقیقه ۹۳ به گل تبدیل کرد تا بازی با نتیجه تساوی یک - یک تمام شود.
صنعت نفت با هدایت سیروس پورموسوی با این برد ۷ امتیازی شد و به رده پنجم جدول صعود کرد. ذوب آهن با سرمربیگری رحمان رضایی از این بازی دست خالی بیرون آمد تا سه امتیازی باقی بماند.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *