به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۸:۲۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ساعت ۱۷:۲۲
کد مطلب : ۲۷۱۶۷۴

مسابقه استعدادیابی خوانندگی به فینال رسید

مسابقه استعدادیابی خوانندگی به فینال رسید
گروه فرهنگی: مسابقه استعدادیابی خوانندگی «نواهنگ» با صعود ۱۲ شرکت‌کننده از مرحله مقدماتی، به مرحله نیمه نهایی رسیده است.مسابقه استعدادیابی خوانندگی «نواهنگ» در آی‌فیلم۲ که از اول ۱۴۰۰ آغاز شد، به مرحله نیمه‌نهایی رسیده است.این مسابقه با حضور خوانندگان جوان و مستعد افغانستانی مقیم ایران، از روز جمعه ( ۱۷ اردیبهشت) ساعت ۲۱:۰۰ به وقت تهران و کابل و ۲۱:۳۰ به وقت دوشنبه تاجیکستان وارد مرحله نیمه نهایی شده است.

در مرحله مقدماتی این مسابقه ۴۸ نفر در ۱۲ گروه به رقابت پرداختند که در نهایت ۱۲ نفر به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند.در مرحله نیمه نهایی «نواهنگ» این ۱۲ نفر در قالب سه گروه چهارنفره با یکدیگر به رقابت می‌پردازند که در نهایت سه نفر به مرحله نهایی راه می‌یابند. همچنین، علاوه بر سه خواننده‌ای که به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند، یک نفر با رأی مردمی انتخاب می‌شود.

در گروه اول، از میان علی خوشبین، عظیم حکیمی، ادریس احمدی و حبیب‌الله احمدی که در جمعه گذشته با هم به رقابت پرداختند، علی خوشبین با رأی داوران به مرحله نهایی راه یافت. این رقابت را امیر تاجیک خواننده ایرانی، مهرداد هویدا خواننده و آهنگساز و محمدرضا چراغعلی آهنگساز و تنظیم‌کننده موسیقی سینما و تلویزیون داوری می‌کنند.