به روز شده در ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ ساعت ۱۷:۰۶
کد مطلب : ۳۸۵۹۳۵

دعوای جنیفر لوپز و بن افلک در مقابل دوربین

دعوای جنیفر لوپز و بن افلک در  مقابل دوربین
گروه فیلم: با اینکه مدت زیادی از انتشار آلبوم جدید جنیفر لوپز با آهنگ عاشقانه ای برای بن افلک نمی گذرد، در جریان مراسم جوایز گرمی یکشنبه شب، هنگامی که ترور نوآ، مجری برنامه در کنار میز جنیفر لوپز و بن افلک در ردیف جلو در حال اجرای برنامه بود، دعوای آشکاری بین آنها قابل مشاهده بود. در آن لحظه، جنیفر لوپز به شوهرش افلک که اغلب در انظار عمومی خسته و عصبانی به نظر می‌رسد، دستور داد تا تلاش بیشتری برای حفظ ظاهرش کند و از او خواست وانمود کند که دارد لذت می برد. اما دوربین ها این لحظه پر تنش بین آنها را ثبت کردند.لوپز به او می گوید: «بس کن. دوستانه تر رفتار کن. مشتاق به نظر برس.» افلک پاسخ می دهد: «باشه.» در ۱۸ ژانویه نیز که آنها در اولین نمایش فیلم جنیفر لوپز، «عروسی با تفنگ ساچمه ای» (Shotgun Wedding)، حضور داشتند، افلک با عصبانیت با لوپز حرف می زد. در تمام این مدت، لوپز در حالی که افلک از عصبانیت سرخ شده بود، آرام به او نگاه می کرد. او از پاسخ دادن به حالت تهاجمی بن خودداری می کرد، که به نظر می رسید همین رفتار، شوهرش را بیشتر عصبانی کرده بود.

اما برخلاف حواشی دعوای جنیفر لوپز و بن افلک، ظاهرا لوپز به حفظ ظاهر کردن خود ادامه داده است. او پستی از خود و افلک را منتشر کرد و نوشت: «همیشه بهترین لحظات را با عشقم، شوهرم دارم.»واکنش کاربران تیک تاک به مکالمه جنیفر لوپز و بن افلک در مراسم گرمی جالب بود. یکی از آنها نوشت: «جنیفر گارنر در خانه در حال خوردن پاپ کورن است و در دل به لوپز می گوید دختر، حالا او دیگر مشکل توست.»

کاربر دیگری به لحظه ای اشاره می کند که ظاهرا لوپز متوجه دوربینی می شود که از انها فیلمبرداری می کند: «چهره او (جنیفر) وقتی دوربین را دید».با اینکه جنیفر برای حفظ ظاهر در مراسم گرمی به افلک تذکر داده بود، اما شوهرش در تمام طول مراسم، حالتی کلافه داشت. افلک که در کنار لوپز در سالن تاریک ایستاده بود، به نظر می رسید که اجرای قدرتمند استیوی واندر اصلا او را سرگرم نکرده است.

کاربران تیک تاک به تصاویر افلک که در حین اجرای واندر کلافه به نظر می رسید واکنش نشان دادند. یکی از آنها نوشت: «بن افلک ترجیح می‌دهد جای دیگری به جز ردیف اول در مراسم گرمی ۲۰۲۳ و درحال دیدن اجرای استیوی واندر باشد.»برخی دیگر بن را در این عکس ها با سگ های خیس کوچکی که در حوله می لرزند یا صورت خود را زیر شیر آب می برند، مقایسه کردند.
مرجع : روزیاتو
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها