به روز شده در ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۹:۳۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ ساعت ۱۷:۱۹
کد مطلب : ۴۰۵۱۸۱

کاسترو و سالوادور در یک سریال زنده می‌شوند

کاسترو و سالوادور در یک سریال زنده می‌شوند
گروه فرهنگی: یک مینی‌سریال درباره سه سال پایانی زندگی «سالوادور آلنده»،‌ رئیس‌جمهور پیشین شیلی ساخته می‌شود.به گزارش ایسنا،‌ «آلفردو کاسترو» یکی از برجسته‌ترین بازیگران آمریکای لاتین در یک مینی‌سریال درام تاریخی در نقش «سالوادور آلنده» ظاهر خواهد شد. در این سریال همچنین «بنخامین بیکونیا» به عنوان «فیدل کاسترو» ایفای نقش می‌کند.
 
این مینی‌سریال درام در قالب چهار قسمت ۵۵ دقیقه‌ای وقایع شیلی را به کارگردانی «نیکلاس آکونا»،‌ خالق «محاصره‌شده»‌ روایت خواهد کرد.کارلا استگنو، کریستین خیمنز، پاکو متئو و پابلو مانزی نویسندگی فیلمنامه این درام تاریخی را برعهده دارند. این سریال که با عنوان «آلنده، هزار روز» معرفی شده است،‌ سه سال از زندگی رییس جمهور شیلی و تجربه او در دولت حزب مردمی را از دیدگاه مانوئل روئیز، یک اسپانیایی ۲۵ ساله روایت می‌کند که مشاور نزدیک رییس جمهوری می‌شود.

«روئیز» در این سریال یک شخصیت تخیلی است، با الهام از «خوان گارس»، وکیل و دانشمند سیاسی اسپانیایی شکل گرفته است و «پابلو کاپوز»‌ بازیگر اسپانیایی نقش آن را بازی خواهد کرد. «آلنده، هزار روز» به مناسبت پنجاهمین سالگرد کودتا پینوشه و همزمان با آن روزهای تاریخی از شبکه‌های  TVN ، RTVE و شبکه ۹ پخش خواهد شد.
برچسب ها: سریال
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها