به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۰:۲۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ ساعت ۱۸:۴۰
کد مطلب : ۴۰۵۶۲۲
جدیدترین گمانه‌زنی درباره ستاره ایرانی

رونمایی از محتمل‌ترین مقصد سردار آزمون

رونمایی از محتمل‌ترین مقصد سردار آزمون
گروه ورزشی: در زمستان انتقال سردار آزمون به مارسی فرانسه به یک مو بند بود. با این حال باشگاه فرانسوی با شکست مواجه شد و نتوانست آزمون را به خدمت بگیرد. با این حال به نظر می‌رسد که مارسی تلاش جدیدی را برای به خدمت گرفتن این مهاجم ملی‌پوش ایرانی آغاز کرده است.
سردار اخیرا درباره اخباری که پیرامون انتقال او به مارسی در زمستان مطرح شد، گفته بود: "واقعیت این است که انتقال من به مارسی تقریبا صد درصد بود. می‌توانم بگویم که همه چیز در آخرین لحظه منتفی شد. حتی شماره پیراهن من هم در مارسی مشخص شده بود."
از زمان منتفی شدن حضور سردار در مارسی، احتمالا ستاره ایرانی بهترین روزهای حضور خود در بایرلورکوزن را تجربه کرده است. او چهار گل به ثمر رسانده و دو پاس گل نیز در این مدت ارسال کرده است. با این حال باز هم آینده او نامشخص است.
نشریه معتبر بیلد آلمان گزارشی درباره مهاجم ایرانی لورکوزن منتشر کرده و مدعی شده که باشگاه مارسی فرانسه همچنان به آزمون علاقه‌مند است. از طرفی لورکوزن آماده است تا این بازیکن ملی‌پوش ایرانی را به فروش برساند. بر اساس این گزارش باشگاه آلمانی به دنبال این است که از فروش آزمون بیش از 10 میلیون یورو درآمدزایی داشته باشد.
گفتنی است سردار به جز مارسی از المپیک لیون فرانسه و فنرباغچه ترکیه نیز پیشنهاد دارد و در نهایت باید منتظر ماند و دید که چه آینده‌ای در انتظار ستاره ایرانی خواهد بود. با وجود تمام این اخبار و شایعات نباید فراموش کنیم که او اخیرا در مهم‌ترین بازی فصل مقابل رم به طور کامل برای تیم ژابی آلونسو به میدان رفت بنابراین نباید ماندن او در بای آرنا را هم به طور کامل منتفی تلقی کرد.
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها