به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۰:۲۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ ساعت ۱۸:۵۵
کد مطلب : ۴۰۵۶۳۴
گزارش اسپورت:

سود نجومی بارسلونا در صورت بازگشت مسی

سود نجومی بارسلونا در صورت بازگشت مسی
گروه ورزشی: اگرچه ادوارد رومئو، معاون اقتصادی بارسا، در مصاحبه‌ای که یک هفته پیش انجام داد، آنالیز باشگاه کاتالان در مورد امکان بازگشت مسی و اینکه بازگشت او چه میزان سود اقتصادی دارد را تکذیب کرد ولی این دوشنبه مشخص شد که یک گزارش داخلی در باشگاه وجود دارد که این بازگشت، تزریق اقتصادی برای باشگاه را تا 230 میلیون یورو برآورد می‌کند.
طبق گزارش اسپورت، بارسا 150 میلیون یورو بیشتر از طریق اسپانسرها سود خواهد کرد (PSG با جذب برنده هفت توپ طلا 13٪ در حامیان مالی و 60٪ در فروش پیراهن رشد کرده) و 80 میلیون یورو از فروش بلیت بازی‌ها به دست می‌آورد و اینکه دستمزد خالصش، پس از کسر مالیات، که می‌تواند حدود 25 میلیون یورو باشد، به علاوه سرمایه‌گذاری باشگاه برای جذب او، هزینه انتقال را به حدود 100 میلیون یورو خواهد رساند.
امضای قرارداد با مسی در مرحله‌ای تعیین کننده است تا جایی که بارسا امیدوار است که این هفته لالیگا چراغ سبزی را به طرح امکان سنجی اقتصادی بارسلونا نشان دهد تا بتواند آخرین حمله خود را برای بازگرداندن لیونل آغاز کند. این در حالی است که مسی پیشنهاد تمدید پی اس جی و قرارداد هنگفت الهلال را نیز روی میز دارد.
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها