به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۹:۳۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ ساعت ۱۷:۱۸
کد مطلب : ۴۰۵۷۱۵

شاهرخ خان مدل تبلیغاتی این گوشی چینی شد!

شاهرخ خان مدل تبلیغاتی این گوشی چینی شد!
گوناگون: شعبه هند Realme امروز اعلام کرد که شاهرخ خان (SRK) فوق ستاره بالیوود (SRK) را به عنوان سفیر برند خود در دسته گوشی های هوشمند انتخاب کرده است.
 این شرکت گفت که با شاهرخ خان قرارداد بسته‌است، زیرا او "واقعاً روح Realme را با سفر قابل توجه و شخصیت کاریزماتیک خود تجسم می بخشد" و "نماینده تعهد Realme برای ارائه یک تجربه جهشی به جلو برای کاربران است."
این برند پنج ساله همچنین گفت که با پیوستن به شاهرخ خان، "تمرکز خود را بر ارائه گوشی های هوشمند قدرتمند، شیک و جوان پسند نشان می دهد که با آرزوها و جاه طلبی های جوانان امروزی طنین انداز می شود."
شاهرخ خان مدل تبلیغاتی این گوشی چینی شد!
اولین محصولات Realme که شاهرخ خان تبلیغ خواهد کرد Realme 11 Pro و Realme 11 Pro+ هستند که حدود چند هفته پیش در چین معرفی شدند و قرار است در ماه ژوئن در بازارهای بین المللی - از جمله هند - عرضه شوند.
شاهرخ خان مدل تبلیغاتی این گوشی چینی شد!
این اولین بار نیست که Realme با یک بازیگر بالیوودی برای گوشی‌های سری Number خود همکاری می‌کند. در سال 2020، Realme با سلمان خان برای ترکیب Realme 6 همکاری کرد. همچنین شرادا کاپور هنرپیشه بالیوودی را برای برخی از محصولات AIoT خود جذب کرده بود. با این حال، امیدواریم ریلمی سری Realme 11 Pro را با تصاویر شاهرخ خان روی جعبه‌هایش مانند تصاویر سلمان خان در هند به فروش نرساند. بالاخره همه آن را دوست ندارند.
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها