به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۶:۱۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ ساعت ۱۷:۲۸
کد مطلب : ۴۰۵۷۱۹

صادق آملی لاریجانی: تحمل معضلات مشکل شده؛ فکر عاجلی کنید

صادق آملی لاریجانی: تحمل معضلات مشکل شده؛ فکر عاجلی کنید
گروه سیاسی:  رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام، با گرامیداشت سالروز آزادی خرمشهر، گفت: این روز، نماد تحول عظیمی در جریان دفاع مقدس بود، ایثارها، رشادت ها و اخلاص و شهادت پشتوانه این پیروزی بزرگ بود. آن را باید گرامی بداریم.
به گزارش ایسنا، صادق آملی لاریجانی با اشاره به ثمرات از خودگذشتگی رزمندگان، ایثارگران و شهدا در دفاع مقدس گفت: هر کجا که اخلاص و ایثار و از خودگذشتگی باشد، راه توفیقات و نصرت الهی باز است. هر جا خودپرستی و عدم اخلاص و هوای نفس ظهور کند، عقب گرد و اضمحلال و شکست پدید می آید. اگر خواهان پیروزی و پیشرفت هستیم ، باید راه الهی را با اخلاص و فداکاری دنبال کنیم.
وی گفت: آزادسازی خرمشهر با هیچ تحلیل دنیایی قابل توجیه نیست. پیروزی رزمندگان اسلام در آزادسازی خرمشهر و آن تحول شگرف در واقع نصرت الهی بود که به دنبال آن ایثارگری ها و مجاهدت ها پدیدار شد. این راه روشن الهی است و خداوند متعال به ما توفیق دهد این راه را همچنان ادامه دهیم.
وی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم و تنگناهای اقتصادی کشور گفت: دولت و مجلس محترم و نهادهای مسئول دیگر، همگی در تلاش برای غلبه بر مشکلات معیشتی مردم و مهار تورم و مشکلات اقتصادی هستند. اما علاوه بر طرح های دراز مدت برای رفع مشکلات، بایستی برای مشکلات معیشتی جاری مردم فکری عاجل داشته باشند. مکرر به این عزیزان مسئول عرض کرده ایم که تحمل وضعیت معیشتی برای بسیاری از مردم و بویژه دهک های پایین جامعه، بسیار مشکل شده است، باید فکر عاجلی کرد تا ان شاء الله از این مسایل عبور کنیم و کشور در مسیر صحیحی در امور اقتصادی پیش برود.
صادق آملی لاریجانی تاکید کرد: امیدواریم که همه مسئولان، خصوصا دولت محترم، تلاش کنند تا از مشکلات مردم کاسته شود. ملتی که همیشه در صحنه حاضر بوده است و با همه مشکلات در مقابل دشمنی ها و کارشکنی های خارجی و داخلی ایستاده است، شایسته بهترین خدمت هاست.

مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۳/۰۴ ۱۷:۲۹
فکر عاجل را باید مجمع تشخیص مصلحت نظام با تصویب FATF بکند (430590)
۱۴۰۲/۰۳/۰۴ ۲۱:۱۴
کی باید فکری بکنه ، خوب شما فکر بکن که رئیس مجمع تشخیص مصلحت هستی، ماکه از دیدگاه شما قدرت تشخیص نداریم (430607)
۱۴۰۲/۰۳/۰۵ ۲۰:۰۶
همه در راس کارند و میگویند باید مشکلات حل شود. برادر مسوول چه کسی باید این مشکلات را حل کند؟ مردم که جای شما ننشسته اند، شما اسمت تشخیص مصلحته، شما قدرت داری، شما همه کاره ای، (430687)
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها