به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ ساعت ۱۹:۱۷
کد مطلب : ۴۰۵۹۸۴

حمایت توتی از مورینیو: امیدوارم قهرمان شود و بماند

حمایت توتی از مورینیو: امیدوارم قهرمان شود و بماند
گروه ورزشی: رم چهارشنبه هفته آینده باید در ورزشگاه پوشکاش به مصاف سویا برود تا تکلیف تیم قهرمان لیگ اروپا مشخص شود.

جالوروسی فصل گذشته تحت هدایت مورینیو موفق شد قهرمان لیگ کنفرانس اروپا شود و حالا امیدوار است که بتواند دومین جام قهرمانی اروپایی را با حضور این مربی پرتغالی روی نیمکتش به دست آورد.

توتی در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی کوریره دلو اسپورت درباره این بازی اظهار داشت: «به عنوان یک رومانیستا امیدوارم که رم بتواند قهرمان شود. این تک بازی است و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد اما امیدوارم مورینیو بتواند دومین جام متوالی را با این تیم به دست آورد.»

او درباره شانس پائولو دیبالا برای رهایی از مصدومیت و حضور در فینال گفت: «امیدوارم بتواند با شرایط خوبی در فینال حضور داشته باشد، چون رم به او نیاز دارد تا بتواند برای رسیدن به دومین جام اروپایی تلاش کند. او شایستگی بازی در این دیدار را دارد. من می‌دانم که او هرکاری خواهد کرد تا به این بازی برسد یا حداقل روی نیمکت حضور داشته باشد.»

این اسطوره باشگاه رم در پاسخ به سوالی درباره آینده مورینیو اضافه کرد: «این فوتبال است و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. این تصمیمی است که به او بستگی دارد، تصمیمی که بین او و باشگاه گرفته شده و پس از فینال لیگ اروپا اعلام خواهد شد. من نمی‌دانم مورینیو چه تصمیمی گرفته اما امیدوارم در رم بماند.»

توتی همچنین با اشاره به سکوت مالکان رم ادامه داد: «من نمی‌توانم با جزئیات به شرایط و تصمیمات باشگاه بپردازم، اگر آنها تصمیم به سکوت گرفته‌اند به نظرم حق دارند و باید این تصمیم آنها مورد احترام باشد. از زمانی که من آمده‌ام، آنها همیشه سکوت را برگزیده‌اند. افرادی هستند که خیلی حرف می‌زنند و افرادی هم هستند که زیاد صحبت نمی‌کنند.»
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها