به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۵۷
 
۳
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ ساعت ۱۵:۲۹
کد مطلب : ۴۲۴۲۹۴
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی: رفتار گشت ارشاد با مهسا امینی چیزی نبود!

بادامچیان: لباس مهسا امینی مبتذل بود و نظام با او مدارا کرد!

گروه سیاسی: با وجود درگذشت مهسا امینی پس از دستگیر شدن توسط گشت ارشاد، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در اظهاراتی حیرت‌آور گفت که نظام با مهسا امینی مدارا کرد!!
بادامچیان: لباس مهسا امینی مبتذل بود و نظام با او مدارا کرد!
به گزارش ایلنا  اسدالله بادامچیان، افزود: رفتار گشت ارشاد با مهسا امینی چیزی نبود! بادامچیان ادعا کرد که مهسا امینی طرفدار حزب کومله است و فیلم رقص کردی مهسا را مدرکی بر اثبات ادعای خود دانست! دبیر کل حزب موتلفه اسلامی لباس مهسا امینی در زمان دستگیر شدنش را "مبتذل" دانست و گفت: «آنجا به او تذکر دادند که پارک محل عمومی است. شروع کرد به فحاشی و دعوا. گفتند سوار گشت ارشاد شود، مگر گشت ارشاد چه کار می‌کرد؟ دعوا می‌کرد یا می‌زد؟» درگذشت مهسا امینی پس از بازداشت توسط گشت ارشاد، در ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ واکنش‎‌های گسترده‌ای در ایران و سراسر جهان در پی داشت و منجر به اعتراضات «زن، زندگی، آزادی» در ایران شد. 
مادر مهسا امینی: یک سال از آسمانی شدنت گذشت و هر لحظه‌اش در دلم دوزخی برپا بود
با نزدیک شدن سالروز قتل ژینا مهسا امینی، مژگان افتخاری مادر او در استوری صفحه اینستاگرام خود عکس‌های جدیدی از او منتشر کرد و نوشت: «یک سال از آسمانی شدنت گذشت، سالی که در غم فراق و حسرت دیدنت، هر لحظه‌اش در دلم دوزخی برپا بود.» او در سوگ دختر از دست رفته‌اش افزود: «کتابی که داشتی می‌خواندی، دفترچه یادداشت‌هایت، حتی پنجره اتاقت که در سکوت و تاریکی شب از آنجا به آسمان می‌نگریستی و با خدایت راز و نیاز می‌کردی و ... همه چشم به راه پایان سفرت هستند تا بار دیگر با همان چهره شاداب و سرشار از شور زندگی، از در وارد شوی و دوباره طنین صدای گرم و عطر گیسوانت در جای جای این خانه بپیچید.»
آقای بادامچیان! نمک به زخم نپاشید!
محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا، در یادداشتی در کانال تلگرامی اش به اظهارات امروز اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه، درباره مهسا امینی واکنش نشان داد و نوشت؛ اظهاراتی نظیر اینکه او با لباس مبتذل به پارک رفته و یا با ماموران بگومگو کرده یا عضو فلان حزب کرد بوده، الان چه دردی را دوا می‌کند؟ جز این است که داغ دل عده ای را تازه تر و فضا را برای التهاب بیشتر آماده می کند؟ شما عادت دارید که گاهی پاسخ خبرنگاران را بنا به مصالحی ندهید. کاش امروز هم در پاسخ خبرنگاری که نظرتان را در باره مهسا پرسید سکوت می‌کردید. لحظه‌ای با خود بیندیشید؛ واقعا سکوت شایسته‌تر نبود؟