به روز شده در ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۰:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ ساعت ۱۴:۵۶
کد مطلب : ۴۲۷۲۹۵

دفاع تمام قد  از استادی سعید حدادیان

دفاع تمام قد  از استادی سعید حدادیان
گروه سیاسی: حسین شریعتمداری در کیهان از تدریس سعید حدادیان در دانشگاه استقبال کرد و نوشت: او دارای مدرک دکتری جامعه‌شناسی است. از سال ۱۳۹۴ تدریس دروس مختلف را در دانشگاه تهران به صورت حق‌التدریس برعهده داشته و با توجه به عملکرد موفق و ارزیابی مثبت دانشگاه و دانشجویان از کلاس‌های ایشان و با درخواست مسئولان دانشگاه به تدریس ادامه داده است.
ایشان تا این‌جای کار، به گواهی اسناد، از نظر علمی و ارائه دروسی که برعهده داشته است از سایر اساتید دانشکده برتر و معدل ارزشیابی او از معدل دانشگاه نیز فراتر بوده است. از این روی فقط بی‌سوادها، آن‌هم نه همه بی‌سوادها، بلکه بی‌سواد‌های حسود می‌توانند با او دشمنی ورزیده و کینه‌توزی کنند!
او در ۱۶ سالگی به همراه رزمندگان جهاد سازندگی به جبهه‌های نبرد برای دفاع از اسلام و ایران و نوامیس مردم رفته است و در عملیاتی، چون والفجر ۱، کربلای ۴، بیت‌المقدس ۲، ۳ و ۴ و عملیات مرصاد حضور داشته است. برادر او نیز به فیض بزرگ و مقدس شهادت رسیده است و...
با توجه به این کارنامه جهادی تنها وطن‌فروشانی که آرزوی آن‌ها برای تسلط بیگانگان بر ایران برباد رفته است، می‌توانند در هجوم ناجوانمردانه به او زبان بچرخانند و قلم بدوانند.
او یکی از مداحان معروف و شناخته شده و انقلابی اهل‌بیت علیهم‌السلام است و سال‌هاست که با نوای گرم و سروده‌های حماسی خود به ترویج فرهنگ عاشورایی مشغول بوده و هست. او در مدیحه‌سرایی‌ها و مرثیه‌خوانی‌های خود جوانان بسیاری را به فرهنگ اصیل اسلام دعوت کرده و به آنان شور انقلابی و درس آزادگی داده است و...
از این روی فقط کسانی که با اسلام و انقلاب و قیام سیدالشهداء سر ناسازگاری دارند می‌توانند در شمار حمله‌کنندگان به او قرار بگیرند.
او دکتر سعید حدادیان است که برخلاف بسیاری از تازه به دوران رسیده‌های عقده‌ای که بی‌سوادی خود را زیر مدرکی که معلوم نیست چگونه کسب شده، پنهان می‌کنند، هیچ‌گاه حاضر نشده پیشوند «دکتر»، «عضو هیئت علمی دانشگاه»، «رزمنده دفاع مقدس»، «برادر شهید» و. را به نام خود بیفزاید و همیشه ترجیح داده است که او را حاج سعید حدادیان و ذاکر اهل بیت علیهم‌السلام بنامند.
کاش مسئولان محترم دانشگاه‌ها کارنامه و نمره ارزشیابی تمامی اعضای هیئت علمی را برای اطلاع عموم و مخصوصاً دانشجویان هر رشته تحصیلی اعلام می‌کردند تا سره از ناسره جدا شود و بی‌صلاحیت‌هایی که با واسطه‌گری این و آن بر کرسی هیئت‌های علمی نشسته‌اند (بخوانید نشانده شده‌اند) از صاحب صلاحیت‌هایی نظیر سعید حدادیان قابل تشخیص باشند؛ و بالاخره سخنی خطاب به برادر عزیزم حاج سعید حدادیان در میان است و آن، این که: نیم نگاهی به طیف کسانی بینداز که این روز‌ها آتش توپخانه اجاره‌ای خود را به سوی تو گشوده‌اند! چه می‌بینی؟! آیا مخالفت و حمله آن‌ها به تو سند درستی راهی نیست که برگزیده‌ای؟! راستی! هیچ فکر کرده‌ای که چقدر شرم‌آور بود اگر خدای نخواسته! این اجق وجق‌های بی‌سواد و وطن‌فروش زبان و قلم به حمایت از تو می‌چرخاندند؟!
برچسب ها: سعید حدادیان

۱۴۰۲/۰۶/۲۰ ۱۲:۵۳
بالاخره ایشون دانشیار هستن یا استاد تموم؟؟؟ (437347)
میترا افشاری
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۶/۲۹ ۰۲:۵۹
اگه حسین شریعتمداری (حسین ب.ج) ایشون رو تایید کرده که دیگه مو لای درزش نمی ره
انصافاً تدریس در مقاطع ارشد و دکترای مداحی و چاپلوسی که باید پا جای پای عنصری و فرخی و عسجدی و... بذاری خیلی سخته و تخصص ویژه می طلبه
همچنین تدریس روضه‌الشهدای ملاحسین واعظ کاشفی که علامه مطهری صدها انتقاد و اعتراض بهش داشت و روضه‌خوان تربیت کردن کار نفس‌گیریه
اگه بتونن مث دوره صفویه کلثوم ننه رو هم واسه ساخت خرافات پرورش بدن دیگه هاروارد پیش اینا کم میاره (437544)
فرهاد راد
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۶/۲۹ ۰۳:۰۲
وقتی جلو نغمه خوانی بلبل و قناری را بگیرند و آنان را در قفس محبوس کنند، وزغ و کلاغ میدان‌دار آوازهای خوش و دلنشین می شوند (437545)
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها