به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۴
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ ساعت ۱۲:۱۲
کد مطلب : ۴۲۸۵۱۲

اجاره آپارتمان‌های ۷۰ متری در تهران/جدول

اجاره آپارتمان‌های ۷۰ متری در تهران/جدول
گروه اقتصادی: اگر قصد اجاره یک خانه ۷۰ متری در تهران را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن کامل یک واحد ۷۰متری در مناطق مختلف تهران و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای رهن نیازمند هستید.

به گزارش اقتصادآنلاین،با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.‌می‌توانید در مهر‌آباد‌جنوبی یک خانه ۷۰ متری را با رهن ۱۷۰میلیون تومان و مبلغ اجاره ۷ میلیون تومان کرایه کنید.

اگر قصد رهن مناسب دارای تمام امکانات را در شهر زیبا را دارید یک واحد ۷۰متری با مبلغ ۶۶۰میلیون تومان برای اجاره آگهی شده است. اگر قصد اجاره خانه ۷۰ متری در اختیاریه را دارید یک واحد ۷۰متری دو خوابه دارای پارکینگ انباری دسترسی عالی به فروشگاه و مراکز خرید دسترسی آسان به بزرگراه‌ها با رهن ۶۰۰ ملیون و اجاره ۵ ملیونی را دارید برای اجاره آگهی شده است.

واحد دیگری در مهر آباد جنوبی ۷۰ متری که خانه قدیمی سه طبقه است و طبقه مورد اجاره در همکف می‌باشد کاملا تمیز و رنگ شده است و دوتا اتاق تو در تو دارد یک حال دارد و یک حیاط خلوت که جهت انباری میشه استفاده کرد را با رهن ۱۰۰ میلیونی و اجاره ۵.۵۰۰ قیمت گذاری شده است.واحد آپارتمانی ۱۴ساله ۷۰ متری در سوهانک یک خوابه است و دارای حیاط خلوت و اختصاصی بزرگ نور گیر اولویت برای ۳الی ۴نفر دانشجوی دانشگاه برای اجاره آگهی شده است.با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت اجاره در تهران به دست خواهید آورد.
محله متراژ مشخصات سال ساخت  رهن(تومان)  اجاره(تومان)
 مهرآباد جنوبی ۷۰ ۱خوابه،آسانسور،پارکینگ ۱۳۹۰ ۱۷۰،۰۰۰،۰۰۰  ۷،۰۰۰،۰۰۰
یوسف‌آباد ۷۰ ۱خوابه ۱۳۷۹ ۵۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  -
سوهانک ۷۰ ۱خوابه،انباری ۱۳۸۸ ۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۲٬۰۰۰٬۰۰۰ 
مسعودیه ۷۰ ۲خوابه، انباری ۱۳۹۰ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۴٬۰۰۰٬۰۰۰ 
ابوذر ۷۰ ۱خوابه،انباری ۱۳۹۶ ۲۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ 
شهر زیبا ۷۰ ۲خوابه،آسانسور،پارکینگ ۱۳۹۵ ۶۶۰٬۰۰۰٬۰۰۰  -
اختیاریه ۷۰ ۲خوابه، انباری،پارکینگ
۱۳۸۸
۶۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ 
مهر‌آباد‌جنوبی ۷۰ بدون اتاق، انباری ۱۳۷۱ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۵٬۵۰۰٬۰۰۰
برچسب ها: بازار مسکن
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها