به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۹:۰۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ ساعت ۱۳:۵۹
کد مطلب : ۴۲۸۹۸۹
انریکه امشب بر می‌گردد

پایان کابوس حذف با تیمی که MSN داشت

پایان کابوس حذف با تیمی که MSN داشت
گروه ورزشی: 19 آوریل 2017، بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی مقابل یوونتوس (0-0) از لیگ قهرمانان اروپا خداحافظی کرد. آنها در بازی رفت در تورین 3-0 شکست خورده بودند. 2344 روز گذشته و هر چقدر هم که باورنکردنی به نظر برسد، لوئیس انریکه دیگر در هیچ بازی در لیگ قهرمانان اروپا حضور نداشته است. 
آخرین تجربه لیگ قهرمانان برای انریکه کابوس حذف برابر یووه بود ولی امشب این طلسم خواهد شکست و او پی اس جی را مقابل دورتموند هدایت خواهد کرد. انریکه با تیمی که مسی، سوارز و نیمار را داشت، نتوانست از سد تورینی ها عبور کند.
پی اس جی که جمعه شب در خانه به نیس باخت (2-3)، بدترین شروع خود در لیگ در 13 سال اخیر را داشته است: فقط 8 امتیاز از 15 امتیاز ممکن. پاریس در جدولی که موناکو صدرنشین است، رتبه پنجم را دارد.
این برای دوازدهمین فصل متوالی است که پی اس جی در لیگ قهرمانان حاضر خواهد بود ولی سرمایه گذاری 1940 میلیونی در نقل و انتقالات توسط سرمایه گذاری ورزشی قطر (QSI) از زمان ورود در سال 2011، هنوز به فتح لیگ قهرمانان منجر نشده و این تیم به 9 قهرمانی لیگ، 8 جام حذفی، 6 جام اتحادیه و 9 سوپرجام رسیده است.
انریکه دیروز در نشست خبری خود گفت که پی اس جی نباید روی فتح لیگ قهرمانان وسواس داشته باشد ولی تاکید کرد که تیمی جاه طلب در اختیار دارد.
سرمربی سابق اسپانیایی امشب نمی‌تواند روی کیمپمبه، نونو مندز، آسنسیو، موکیله و لی کانگ این حساب کند. 
او که دیروز می‌خواست فشارها را از روی کیلیان امباپه بردارد و گفت: «برای بردن لیگ قهرمانان اروپا به یک تیم بزرگ نیاز دارید. نه فقط 11 بازیکن. ما 23 نفریم و همه بازیکنان با هر نقشی که دارند، باید آماده بازی باشند.»
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها