به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۸:۲۴
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ ساعت ۰۹:۰۵
کد مطلب : ۴۳۹۴۹۵

حرکت متفاوت رسول خادم و پرویز پرستویی

حرکت متفاوت رسول خادم و پرویز پرستویی
گروه عکس: حادثه آتش‌سوزی کمپ اعتیاد لنگرود که با از دست دادن تعدادی از هموطنانمان همراه شد با تحقیقات پلیس مشخص گردید که این حادثه عمدی بوده و متهم نیز چند روز قبل با اعتراف به این اقدام دستگیر شد.   
 
پرویز پرستویی بازیگر سرشناس سینما  و تلویزیون که در شهر لنگرود حضور پیدا کرده با انتشار تصویر زیر در صفحه اینستاگرامش نوشت: «در معیت پهلوان رسول خادم با اعضای موسسه و خانواده مهر و ماه برای عرض تسلیت به چندین خانواده داغ‌دیده که عزیزانشان، در کمپ ترک اعتیاد سوختند رفتیم. قفلی که باز نشد و آبی که نتوانست جسم سوخته بیماران مبتلا به اعتیاد را در شعله‌های آتش نجات دهد!
 
روایت یکی از مادران داغ‌دیده: فرزندم را خیلی دوست داشتم، حتی از همه فرزندانم بیشتر... چون مبتلا به بیماری اعتیاد بود اصرار کردم باید بری ترک کنی. قول میدم وقتی پاک شدی و برگشتی همگی کمک می‌کنیم زندگی جدیدی رو شروع کنی. او زیر بار نمی‌رفت؛ چون خیلی دوستش داشتم، زنگ زدم به مسئولین کمپ موردنظر که بیایند و پسرم را برای ترک به کمپ ببرند. آمدند و جگرگوشه‌ام را بردند. تازه یک روز و نیم بود که در کمپ بود و این سانحه آتش‌سوزی اتفاق افتاد. و دیگر برنگشت... و الان جگرم می‌سوزد... فردای آتش سوزی به خوابم آمد گفت مادرجان! شمع روشن نکن من به اندازه کافی سوختم!تسلیت به همه خانواده‌های داغدار کمپ ترک اعتیاد لنگرود»
مرجع : خبرورزشی
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها