به روز شده در ۱۴۰۳/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ ساعت ۲۰:۳۷
کد مطلب : ۴۴۰۲۱۵

برنامه عجیب النصر برای رویارویی با پرسپولیس

برنامه عجیب النصر برای رویارویی با پرسپولیس
گروه ورزشی: حریف آسیایی تیم پرسپولیس در شرایطی روبروی این تیم قرار می‌گیرد که سه شب قبل از این مسابقه به میدان می‌رود.
در چهارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال عربستان تیم النصر در خانه میزبان الخدود خواهد بود. این در شرایطی است که این تیم جمعه هفته جاری باید این دیدار را برگزار کند در حالی که دوشنبه هفته بعد باید روبروی پرسپولیس به میدان برود.
بازیکنان تیم النصر که ملی پوشان آنها هم تا سه روز قبل از این دیدار در اردوی تیم ملی خواهند بود باید جمعه هفته جاری سوم آذر به میدان رفته و سپس سه روز بعد یعنی دوشنبه هفته آینده ششم آذر میزبان حریف ایرانی خود باشند.
قطعاً این فرصت برای تیم پرسپولیس می‌تواند مهیا باشد که با استفاده از خستگی تیم النصر در شرایط بهتری مقابل این تیم به میدان برود.
ناگفته نماند؛ پیش از این قرار بود تیم پرسپولیس نیز بازی هفته یازدهم خود مقابل نساجی را در همین حد فاصل برگزار کند که مسئولان سازمان لیگ پس از درخواست مدیران باشگاه پرسپولیس این مسابقه را به تاریخ هشتم دی ماه تغییر زمان داده و شرایطی ایجاد کردند که نماینده کشورمان با استراحت بیشتر و بدون برگزاری مسابقه به دیدار النصر برود.
یادآور می‌شود؛ هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال کشورمان در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه آینده، دوم تا چهارم آذر ماه با برگزاری ۷ دیدار برگزار خواهد شد.
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها