به روز شده در ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ ساعت ۱۳:۲۷
کد مطلب : ۴۴۰۳۴۱

در تابستان نمی‌شود مهدی طارمی را خرید!

در تابستان نمی‌شود مهدی طارمی را خرید!
گروه ورزشی:مدیران اینتر در نظر دارند پیش از فرا رسیدن تابستان برای خرید مهدی طارمی از پورتو اقدام کنند.به گزارش "ورزش سه"، احتمال حضور مهدی طارمی در اینتر هر روز پررنگ‌‎تر از قبل می‌شود و با توجه به نزدیک شدن به پنجره نقل و انتقالات ژانویه، رسانه‌های ایتالیایی تقریبا هر روز یک احتمال جدید درباره وضعیت این بازیکن ملی پوش مطرح می‌کنند.

همه نگاه‌ها به خط حمله اینتر است. با حذف دو بازیکن اصلی یعنی لائوتارو مارتینز و مارکوس تورام، اینتر نتوانست روی مهاجمان ذخیره خود حساب زیادی باز کند.الکسیس سانچز و مارکو آرناتوویچ نتوانستند اثری از خود به جای بگذارند و جدا از گل اول مقابل سالزبورگ و پاس گل دوم مقابل مونتزا، نتوانستند فضای مناسبی در زمین پیدا کنند و در مجموع تا به امروز تنها 549 دقیقه بازی کرده‌اند.

به همین دلیل در اینتر آن‌ها به دنبال گزینه جدیدی در خط حمله هستند و به بررسی گزینه‌های موجود در بازار ادامه می‌دهند.همان‌طور که در روزنامه امروز توتو اسپورت گزارش شده، امکان خرید مهدی طارمی دوباره زنده شده است. از نظر اینتر جذب مهاجم پورتو در ژانویه بیشتر ایده‌آل خواهد بود تا اینکه ماه ژوئن به عنوان بازیکن آزاد در دسترس باشد.اگرچه اینتر در زمستان باید رقمی برای رضایت‌نامه این بازیکن بپردازد اما اعتقاد آن‌ها بر این است که در تابستان فضای دشواری برای خرید طارمی به عنوان بازیکن آزاد وجود دارد.
برچسب ها: مهدی طارمی
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها