به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ ساعت ۱۲:۵۷
کد مطلب : ۴۴۰۷۵۴

قصه عاشقانه باران کوثری به رم رفت

قصه عاشقانه باران کوثری به رم رفت
گروه فرهنگی:فیلم سینمایی «گیج گاه» به کارگردانی عادل تبریزی و تهیه کنندگی حنیف سروری و میرولی‌اله مدنی در نهمین حضور جهانی به جشنواره بین المللی کولوسئوم در رم راه یافت .فیلم سینمایی «گیج گاه» به کارگردانی عادل تبریزی و تهیه کنندگی حنیف سروری و میرولی‌اله مدنی در نهمین حضور جهانی به جشنواره بین المللی کولوسئوم در رم راه یافت . اسم این رویداد سینمایی از بزرگترین آمفی تئاتر ایستاده در جهان واقع در شهر رم برگرفته شده است همچنین با توجه به گزارش رسمی این جشنواره ۱۷۱۶ اثر از سراسر جهان و ۲۰۸ فیلم از ایران (بیشترین تعداد فیلم )برای سومین دوره این رویداد ارسال شده که «گیج گاه» بعنوان تنها نماینده سینمایی ایران در کنار آثاری که پیشتر در جشنواره های ونیز و روتردام حضور داشته اند ، به این جشنواره راه یافت.
 
گیج گاه به زودی با حضور بازیگران و عوامل در چهل وسومین جشنواره فیلم های ورزشی پالرمو با نامزدی در سه رشته بهترین فیلم ،بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه به نمایش در خواهد آمد. کمپانی ماداکتو پیکچرز با مدیریت محمد توریوریان عرضه و توزیع بین المللی فیلم سینمایی گیج گاه را برعهده دارد .

حامد بهداد ،باران کوثری، سروش صحت، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه خواه، سیاوش چراغی پور, علی راد، مریم همتیان، محمد الهی، علی باغفر، ایمان اسماعیل پور، داوود ونداده، حامد شیخی، وحید رحمتی ، با حضور فرهاد آییش و با هنرمندی جمشید آریا (هاشم پور)؛ خاطره‌سازان: رضا صفایی پور ،حسن رضایی نقش آفرینان این فیلم سینمایی هستند .این فیلم با سرمایه گذاری مشترک محمد حسینخانی و حنیف سـروری تولید شده است .
مرجع : خبرآنلاین
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها