به روز شده در ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۵
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ ساعت ۲۰:۵۵
کد مطلب : ۴۵۴۷۳۶
جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا - قطر؛

سنگین‌ترین شکست برابر قطر، حسرت صعود به فینال ۵۲ ساله شد

قلعه‌نویی دست خالی ماند؛
گروه ورزشی: تیم ملی فوتبال ایران که برای نهمین بار به مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا صعود کرده بود و با شکست ژاپن امیدواری ها برای قهرمانی را افزایش داده بود، برابر قطر شکست خورد و به فینال نرسید.
سنگین‌ترین شکست برابر قطر، حسرت صعود به فینال ۵۲ ساله شد
تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نیمه نهایی هجدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه به قضاوت «احمدعلی» از کویت در ورزشگاه الثمامه به مصاف تیم ملی قطر رفت که این دیدار ۳ بر ۲ به سود قطر به پایان رسید. سردار آزمون(۴) و علیرضا جهانبخش( ۵۱ - پنالتی) برای ایران و جاسم جابر(۱۷)، اکرم عفیف(۴۳) و معزعلی (۸۲) برای قطر گل زدند.
ترکیب تیم ملی ایران
علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، رامین رضاییان(۸۷ شهریار مغانلو)، احسان حاج صفی(۴۶ میلاد محمدی)، سامان قدوس، سعید عزت اللهی، امید ابراهیمی(۴۶ محمد محبی)، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی( رضا اسدی ۹ +۹۰) و سردار آزمون.
احسان حاجی صفی و مهدی ترابی(اعتراض از روی نیمکت) از داور کویتی کارت زرد گرفتند و شجاع خلیل زاده با کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد.

تیم ملی ایران در شروع بازی با قطر 
شروع طوفانی با گل دقیقه ۴
دیدار دو تیم در شرایطی آغاز شد که ملی پوشان کشورمان به دنبال حفظ توپ و رد و بدل کردن پاس های پرتعداد بودن تا خود را به دروازه قطر نزدیک کنند. اولین موقعیت ایران در دقیقه چهارم شکل گرفت که احسان حاجی صفی اوت را به سمت دروازه پرتاب کرد که عزت اللهی با ضربه سر روی توپ اثر گذاشت و مدافعان قطر با دفع ناقص فرصت را برای سردار آزمون فراهم کردند که با ضربه ای قیچی برگردان دروازه حریف را باز کند.

سردار آزمون در دقیقه ۴ برای ایران گل زد
قطر به دنبال خارج شدن از شوک
میزبان جام هجدهم که با گل دقیقه چهارم ایران غافلگیر شده بود در ادامه تلاش کرد با پاس های کوتاه و ارسال از جناحین دروازه ایران را به خطر بیندازند که در چند مورد تا پشت محوطه جریمه هم آمدند و دو ضربه هم به سمت دروازه زدند اما علیرضا بیرانوند توپ ها را مهار کرد. 
دو موقعیت خوب برای ایران
در دقیقه ۱۱ علیرضا جهانبخش از سمت راست نفوذ کرد و توپ عرضی را درون محوطه جریمه برای مهدی طارمی ارسال کرد اما مهاجم تیم ملی به این توپ نرسید. دو دقیقه بعد سامان قدوس فرصت داشت تا دروازه قطر را برای بار دوم باز کند اما ضربه او از درون محوطه جریمه به بدن مدافع حریف برخورد کرد.

شادی بازیکنان ایران پس از گل زودهنگام 
اعتراض به تصمیم داور و گل تساوی قطر
در دقیقه ۱۶ مهدی طارمی از میان مدافعان قطری عبور کرد و در شرایطی که به هجده قدم نزدیک می شد توسط مدافعان حریف سرنگون شد اما داور کویتی اعتقادی به خطا نداشت. همین توپ در برگشت و در دقیقه ۱۷ روی شوت جاسم جابر به گل تساوی تبدیل شد. در این صحنه مدافعان ایران ناهماهنگ ظاهر شدند و توپ پشت محوطه جریمه به جاسم رسید که شوت این بازیکن به پای سعید عزت اللهی برخورد کرد و با کمانه کردن توپ دروازه ایران باز شد.

قطری ها روی ضعف خط دفاعی ایران به گل تساوی رسیدند
میدان داری ایران و ضد حمله خطرناک قطر
در شرایطی که ایران برای رسیدن به گل دوم تلاش زیادی می کرد در دقیقه ۳۲ اشتباه امید ابراهیمی در مهار توپ فرصت را برای ضد حمله اکرم عفیف فراهم کرد که این بازیکن پا به توپ تا درون محوطه جریمه ایران پیش رفت و ضربه اش را هم به سمت دروازه زد که علیرضا بیرانوند مانع از باز شدن دوباره دروازه اش شد.
آشفتگی خط دفاعی و اشتباهات فردی
تیم ملی ایران که بعد از گل تساوی دچار افت روحی شده بود، در دقایق پایانی نیمه اول پراشتباه بود و با پاس های اشتباهی که بازیکنان به هم می دادند فرصت را در اختیار قطری ها قرار دادند تا صاحب موقعیت های خطرناکی شوند. همین اشتباهات اعتراض شدید علیرضا بیرانوند به بازیکنان را به همراه داشت. 
گل دوم برای قطر
اشتباهات فردی بازیکنان ایران و پاس های اشتباهی که رد و بدل می کردند بازهم برای تیم ملی دردسر شد و در دقیقه ۴۳ دفع ناقص مهدی طارمی باعث شد پشت محوطه جریمه توپ به اکرم عفیف برسد و او با عبور از خط دفاعی با ضربه ای خلاف جهت حرکتش دروازه ایران را برای بار دوم باز کرد تا تیم ملی بدترین شرایط را تجربه کند. 

صحنه گل دوم قطر که کاری هم از دست بیرانوند برنیامد
موقعیتی که برای تساوی از دست رفت
در دقیقه ۴۵ ایران صاحب ضربه کرنر شد که این ارسال درون محوطه جریمه نصیب محمدحسین کنعانی زادگان شد تا دروازه حریف را باز کند اما توپ او روی خط به بدن مدافع قطر برخورد کرد و در شرایطی که ایرانی ها اعتقاد به پنالتی داشتند بازبینی صحنه نشان داد توپ به سینه بازیکن قطری خورده است. 

شروع تهاجمی ایران در نیمه دوم
ملی پوشان کشورمان نیمه دوم را تهاجمی آغاز کردند و با دو تعویضی که امیر قلعه نویی انجام داد به دنبال رسیدن به گل تساوی بودند. در دقیقه ۴۶ برخورد توپی که سعید عزت اللهی شوت کرد به دست مدافع قطری یک صحنه مشکوک را خلق کرد که داور کویتی پس از چند لحظه به کنار زمین رفت و صحنه را مجددا بازبینی کرد و پنالتی برای ایران گرفت. 
گل تساوی برای ایران
پس از بازبینی صحنه و اعلام پنالتی در دقیقه ۵۱ علیرضا جهانبخش پشت توپ ایستاد و این ضربه را به گل تبدیل کرد تا بازی به تساوی کشیده شود. 

علیرضا جهانبخش گل دوم ایران را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند
بیرانوند ایران را نگه داشت
قطری ها در شروع مجدد بازی صاحب یک موقعیت عالی برای گلزنی شدند که علیرضا بیرانوند با یک واکنش خوب اجازه باز شدن دروازه را نداد. در ادامه قطری ها بازهم صاحب موقعیت شدند که بیرانوند بازهم مقابل آنها ایستاد.
برگشت آرامش به تیم ملی ایران
ملی پوشان کشورمان که در اکثر دقایق گذشته آشفته و پراشتباه ظاهر شده بودند، در اواسط نیمه دوم با آرامش بیشتری بازی کردند و بدون اشتباه سعی در نزدیک شدن به دروازه قطر را داشتند که در دقیقه ۷۰ همکاری خوب بازیکنان دروازه حریف را با خطر مواجه کرد که گلر این تیم اجازه باز شدن دروازه را نداد.

دروازه قطر به توپ بسته شد
در دقیقه ۷۵ ایران برای لحظاتی دروازه قطر را از چپ و راست به توپ بست و در چند صحنه تا آستانه باز کردن دروازه پیش رفت اما هر چه بازیکنان ایران زدند دروازه بان و مدافع قطر توپ را از روی خط دروازه برگرداندند. در این دقایق ایران تیم برتر میدان بود و قطر بیشتر به فکر ضد حمله و بازی تدافعی بود.
شکاف خط دفاعی کم تیم را شکست
در دقیقه ۸۲ قطری ها در معدود موقعیت هایی که در ضد حملات داشتند از شکاف خط دفاعی ایران بهترین استفاده را کردند و در شرایطی که سه مدافع ایران درون محوطه جریمه حضور داشتن، معزعلی صاحب موقعیت شد و با ضربه ای آرام و فنی دروازه بیرانوند را باز کرد. 

تلاش برای گل تساوی ثمری نداشت
تیم ملی ایران در دقایق باقی مانده وقت معمولی و ۱۳ دقیقه وقت اضافه تلاش زیادی کرد تا بتواند گل تساوی را به ثمر برساند اما در دقیقه چهارم وقت اضافه شجاع خلیل زاده مانع از حرکت اکرم عفیف به سمت دروازه شد و با کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد تا کار ایران سخت شود. در آخرین دقیقه وقت اضافه ضربه علیرضا جهانبخش به تیر عمودی دروازه قطر برخورد کرد و بهترین فرصت برای تساوی از دست رفت.
در ثانیه‌های پایانی دیدار ایران و قطر شوت جهانبخش به تیر دروازه برخورد کرد تا تیم‌ملی فوتبال کشورمان موفق به زدن گل مساوی نشود.
...

شجاع خلیل‌زاده به‌خاطر خطا روی بازیکن قطر اخراج شد.
...

کریم باقری پیشکسوت فوتبال ایران در استودیو یک برنامه اینترنتی پس از گل تساوی ایران به قطر با آسودگی چای خود را نوشید.
...

بازیکنان تیم ملی ایران در این دیدار ۵۸ درصد و تیم قطر ۴۲ درصد صاحب توپ بود. قطری‌ها ۱۵ و ایرانی‌ها ۲۲ شوت به سمت دروازه شلیک کردند که ۸ شوت شاگردان لوپز و ۵ شوت شاگردان قلعه نویی در چارچوب بود. ایران در این دیدار ۱۲ کرنر داشت و قطر یک کرنر را به ثبت رساند.
بازیکنان ایران ۳۳۹ پاس با دقت ۶۰ درصد و بازیکنان قطر ۲۶۰ پاس با دقت ۵۵ درصد رد و بدل کردند.
اکرم عفیف مهاجم تیم ملی قطر که گل دوم تیم خودش را به ثمر رسانده بود از سوی مسؤولان کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.
اکرم عفیف بهترین بازیکن دیدار ایران - قطر شد

اکرم عفیف همچنین بعد از پایان مسابقه رفتاری از خود نشان داد که مهدی طارمی را به شدت عصبانی کرد و این بازیکن به مهاجم قطر واکنش نشان داد.

درگیری شدید بین بازیکنان ایران و قطر پس از سوت پایان بازی
...

هواداران عرب امیدوار بودند اردن و قطر موفق به شکست حریفان‌شان شوند و سومین فینال عربی را در این رقابت‌ها شاهد باشند که این اتفاق هم افتاد. فینال تمام عربی پیش از این دو بار اتفاق افتاده است. اولی در سال 1996 بین عربستان سعودی و امارات و دومی در سال 2007، که عربستان و عراق برای قهرمانی باهم مسابقه دادند. عربستان و عراق هر کدام یک بار در فینال‌های عربی قهرمان شده‌اند.
حالا میزبانی قطر در جام ملت های آسیا با یک سناریوی تاریخی برای هواداران عرب زبان به پایان می‌رسد و یک فینال صرفاً عربی در ورزشگاه لوسیل میان قطر و اردن برگزار خواهد شد.
1988222

سعید عزت‌اللهی بعد از پایان بازی به شدت در حال گریه بود و تلاش بایکنان برای آرام کردن او هم به نتیجه‌ای نرسید. در حالی که دوربین تلویزیون الکاس روی صورت سعید فوکوس کرده بود، او به شدت اشک می‌ریخت.
این در حالی است که سایر بازیکنان ایران هم به شدت از این لحظات متاثر بودند و روی زمین نشستند و به شکلی اندوهبار چهره بازیکنان خوشحال قطر را تماشا کردند.
سعید که روی هر دو گل ایران اثر مثبت داشت، امید زیادی داشت تا با پیروزی در این بازی طعم بازی در فینال را بچشد. البته باتوجه به اینکه او 27 ساله است، شانس خوبی دارد تا در جام بعددی هم به میدان برود.
اشک‌های سعید بند نمی‌آمد

این مسابقه که در استادیوم الثمامة دوحه برگزار شد، با استقبال زیادی از سوی هواداران دو تیم و به‌خصوص قطری‌ها همراه شد که طبق اعلام مسئولان برگزاری مسابقه، 40 هزار و 342 نفر این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.
1988206
مسئولان فدراسیون فوتبال قطر برای استقبال بیشتر هواداران، قصد داشتند این بازی را به ورزشگاه 68 هزار نفری البیت ببرند که این موضوع با مخالفت فدراسیون فوتبال ایران همراه شد.
با وجود تلاش‌های فدراسیون فوتبال ایران برای دریافت بلیت‌های بیشتر، اما چنین اتفاقی رخ نداد، بیشتر از 80 درصد ظرفیت ورزشگاه الثامه در بازی ایران و قطر در اختیار هواداران کشور میزبان بود!
دیوید بکام اسطوره فوتبال جهان و انگلیس در جایگاه ویژه ورزشگاه الثمامه حضور دارد و دیدار ایران و قطر را از نزدیک تماشا می‌کند.
دیوید بکام بازی دیروز اردن و کره‌جنوبی را هم از نزدیک تماشا کرد تا مشخص شود او مهمان ویژه این تورنمنت در مراحل پایانی خواهد بود و به احتمال زیاد دیدار فینال را هم از نزدیک تماشا کند و شاید یکی از افرادی باشد که در مراسم پایانی تورنمنت نقش ویژه‌ای داشته باشد!
1988193
ستاره اسبق تیم ملی انگلیس در حال حاضر مشغول تیم‌داری در لیگ MLS آمریکا است و با حضور در این تورنمنت و ظاهر خاص خود سوژه جذابی برای عکاسان و تصویربرداران بود و کارگردان تلویزیونی چندین‌بار او را به تصویر کشید.
به نظر در صحنه پیش از گل، مهدی طارمی با برخورد مدافع حریف سرنگون شد و بازیکنان ایران هم به همین موضوع اعتراض داشتند و معتقد بودند که داور باید در این صحنه خطا بگیرد.
همچنین در صحنه گل نیز به نظر توپ به دست یکی از بازیکنان خورد اما مشخص نبود که توپ به دست چه کسی خورده است.
در همین مورد کارشناسان داوری نظرات خود را ابراز کردند:

📌 برخورد مدافع قطر و مهدی طارمی (دقیقه ۱۶- مشکوک به خطا)
 ابراهیم میرزابیگی: داور از صحنه دور است و خیلی فاصله داشت اما به نظرم بازیکن قطری پای طارمی را می‌زند و می‌توانست خطا باشد. البته چون دو مدافع طارمی بودند، این صحنه اخراج نداشت اما داور باید به بازیکن خاطی کارت زرد می‌داد.
 حسین عسگری: بازیکن قطر یک نوک پا به توپ‌ می‌زند و بعد از آن هم پایش با پای طارمی تماس پیدا می‌کند اما خطا خطایی اتفاق نمیفتد.
✅ علیرضا فغانی: تصمیم داور درست بود. داور در این صحنه توپ را نشان داد تا بگوید که این صحنه خطا نبوده است.

📌 برخورد توپ به بازیکن ایران پیش از گل قطر (دقیقه ۱۷- مشکوک به هند)
❌ ابراهیم میرزابیگی: پیش از گل قطر، مدافع ایران مراکب خطای هند پنالتی شد.
 حسین عسگری: این صحنه برای داور قابل تشخیص نبود اما اگر اتفاق دیگری میفتاد، احتمالا کمک داوران ویدئویی به داور اطلاع می‌دادند.
✅ علیرضا فغانی: تصمیم داور درست بود.

📌 برخورد توپ به مدافع قطر (دقیقه ۴۵+۳- مشکوک به پنالتی)
 ابراهیم میرزابیگی: دست کاملا بسته بود و کاملا در سینه قرار داشت و فضایی اشغال نکرده بود.
 حسین عسگری: توپ به سینه برخورد کرد اما حتی اگر به دست هم برخورد می‌کرد، دست حالت طبیعی داشت و هند نبود.
 علیرضا فغانی: خطای هند اتفاق نیفتاد.
نمایش تیم ملی در مقابل ژاپن همه را امیدوار کرده بود که شاگردان امیر قلعه‌نویی بتوانند از پس قطر برآیند و پس از نزدیک به نیم قرن به فینال رقابت‌های جام ملت‌های آسیا راه پیدا کنند.
به نظر همه چیز مهیای صعود ایران به فینال بود، اما آنچه ملی پوشان در مصاف با قطر میزبان ارائه کردند، هیچ شباهتی به تیمی که می‌خواهد قهرمان بشود، نداشت. تیم ملی بی‌نظم بازی کرد و در یکی دیگر از نشیب‌هایی که در این دوره از جام ملت‌ها داشت، محکوم به حذف بود.
همه گمان می‌کردند وقتی سوت پایان بازی ایران و قطر به صدا درمی‌آید، بازیکنان تیم ملی آماده برپایی جشن و آماده شدن برای رسیدن به فینال خواهند بود، اما با اینکه احمد علی داور کویتی مسابقه قضاوت بی نقصی داشت و 15 دقیقه هم به بازیکنان تیم ملی برای جبران گل سوم قطر وقت داد، تیم ملی به جز ارسال‌های مستقیم بی هدف برنامه‌ای برای گلزنی نداشت. روی این ارسال ها یکی دو موقعیت ایجاد شد ولی سنگربان قطر پر روحیه و آماده ظاهر شد و از گل شدن توپ ها جلوگیری کرد.
فوتبال ایران آخرین مرتبه‌ای که شانس حضور در فینال جام ملت‌ها را به دست آورد به سال 1976 میلادی بازمی‌گردد که برای سومین دوره متوالی قهرمان مسابقات لقب گرفت. از ان دوره تاکنون حالا سال‌ها می‌شود که حسرت به تن و دل و چشم و گوش علاقمندان به فوتبال در ایران مانده و در مصاف نیمه نهایی جام ملت‌های 2023 قطر هم چیز جز اشک و گریه و افسوس و حسرت در انتظارمان نبود تا همچنان برای تغییر شرایط منتظر آینده مبهم بمانیم.
1988227
1988228
1988229
1988230
1988231
1988232
1988233
1988234
1988235
1988236
1988237
 
برچسب ها: تیم ملی ایران

۱۴۰۲/۱۱/۱۸ ۲۱:۵۲
منصفانه باشیم در حد فینالیست شدن نبودیم
انشاا... که سوم بشیم (439232)
مهتاب
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۱۱/۲۰ ۰۲:۵۳
چرا نبودند؟؟؟ این تیم سالیانِ ساله که تیم اول آسیا هست و از پارسال هم شده تیم دوم آسیا. بازیکنان تیم ملی هم هر کدام ستاره ای هستند و واقعا حق قهرمانی داشتیم. ولی بدشانس بودیم. خیلی هم بدشانس بودیم (439261)
یک مهندس
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۱۱/۱۹ ۰۲:۰۷
بد بازی نکردیم ولی بدشانس بودیم..کاش در اواخر بازی بازیکن تکنیکی و سرعتی مثل قائدی وارد بازی میشد (439233)
۱۴۰۲/۱۱/۲۰ ۰۲:۵۷
واقعا من هنوز هَنگ هستم از کار قلعه نوعی که شهریار مغانلو آقای گل لیگ برتر و یکی از بهترین بازیکنان گلزن چند سال اخیر فوتبال ایران رو پنج تا بازی روی نیمکت نشونده و در بازی با قطر هم با توجه به حساسیت بالا و نیاز به گلزن، دقیقه ۸۷ و سه دقیقه به پایان وقت معمول بازی، میفرستتش داخل زمین!!!. قائدی هم که دیگر مهره مهم بود اما اصلا بهش بازی نداد. قطعا اگر شهریار مغانلو و مهدی قائدی از ابتدا داخل زمین بودند یا حداقل زودتر به داخل زمین میومدن، برای ایران گلزنی می‌کردند و تاثیر خوبی برای ما داشتند. (439262)
۱۴۰۲/۱۱/۱۹ ۰۲:۲۲
حیف نون (439234)
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۱۱/۱۹ ۰۴:۰۵
سلام . مقابل ژاپن نبود طارمی حس نشد . چرا وقتی مدافعان حریف قد بلند هستند باد از دو جناح سانتر شود . قایدی . ترابی یا قلی زاده چرا بازی داده نشدند . اگر عمه من تیم را ارنج می کرد ایران می برد . صعود ایران به فینال 52 ساله شد چون مربی کار بلد نمی آوریم (439235)
۱۴۰۲/۱۱/۲۰ ۰۲:۵۹
دقیقا اشتباهات سرمربی کاملا مشهود هست. واقعا چرا باید شهریار مغانلو آقای گل لیگ برتر سه دقیقه مونده به پایان بازی بیاد داخل زمین؟؟؟ اونم در شرایطی که نیاز مبرم به گلزن و گل داشتیم. چقدر حرص خوردیم دیشب بخدا (439263)
هدیه ازآبادان استان خوزستان
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۱۱/۱۹ ۰۷:۵۱
درودبه بازیکنان تیم ملی ماخیلی ناراحت شدیم خیلی خوب بازی کردید واقعا خسته نباشید به گریه واشک هایی که بعد ازبازی باقطر کردید درزمین مسابقه خیلی ناراحت وگریه کردیم براتون ازگریه هایی که شما کردید ماهم خیلی براتون گریه کردیم واقعاخیلی زحمت کشیدید تو این یک ماه که درقطر بودیداینهایی که میگن شماها بعد بازی کردید واقعا انصاف ندارن (439236)
...
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۱۱/۲۰ ۰۳:۰۱
نه واقعا بد بازی نکردند، حق ما بود که امسال بریم فینال و قهرمان بشیم. منتهی بدشانسی آوردیم و سرمربی کاربلدی هم نداشتیم. واقعا آقای قلعه نوعی در حد سرمربی گری تیم ملی نیستند. (439264)
۱۴۰۲/۱۱/۱۹ ۰۹:۲۸
صحنه را دیدم خطایی نبود (439238)
۱۴۰۲/۱۱/۲۰ ۰۳:۰۲
کدام صحنه؟؟؟؟

اگه منظورتون صحنه خطا روی طارمی هست که باید بگم صد در صد پنالتی بود و همون باعث شد که در برگشت ما گل بخوریم. (439265)
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۱۱/۱۹ ۱۳:۳۲
ایران در خط حمله بازیکنان بسیار خوبی در اختیار داشت اما در کارهای دفاعی ناامید کننده بود. سرمربی قطر به خوبی می‌دانست که نقطه قوت ایران سمت راست است و رامین رضاییان زیاد نفوذ می‌کند به همین خاطر این قسمت از زمین را بست و خط حمله ایران به ویژه طارمی به خوبی در این بازی مهار شد. طارمی و قدوس و امید ابراهیمی خیلی ضعیف کار کردند. طارمی دو موقعیت گل صددرصد را خراب کرد آخر بازی هم برای بولد شدن رفت جنجال درست کرد. (439256)
۱۴۰۲/۱۱/۲۰ ۰۳:۰۴
واقعا ترکیب و ارنج تیم رو سرمربی اشتباه چیده بود. شهریار مغانلو باید خیلی زودتر وارد زمین میشد. (439266)
۱۴۰۲/۱۱/۲۰ ۰۳:۰۴
بخدا از شوک عصبی و ناراحتی شدید، دندون درد گرفتم. (439267)
۱۴۰۲/۱۱/۱۹ ۱۹:۴۹
شکست درکلیه امور برایمان عادی شده وهمه هم پذیزفته اند شکست اقتصادی سیاسی فرهنگی ورزشی و........میفرمایندچون الگو نداشتیم . (439258)
مهتاب
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۱۱/۲۰ ۰۲:۵۰
چه شکست تلخ و بدی بود. واقعا دیشب از ناراحتی داشتم سکته میکردم. تا به حال نشده بود از یه چیزی اینقدر ناراحت بشم (439260)
محسن میلادی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۱۱/۲۱ ۰۸:۵۱
نمی خوام غر بزنم و نمیخوام بعد از نتیجه نگرفتن ادعای کارشناسی کنم ( فقط یه سوال دارم چرا بهترین گلزن لیگ مغانلو و رضا اسدی جایی در ترکیب ندارن چرا بهترین بازیکن لیگ ترابی به گواه کارشناسان باعث تمام موفقیت های پرسپولیس بود؛ تو ترکیب نبود ؟؟؟ چرا سامان قدوس و عزت الهی علیرغم بازی ضعیف تعویض نشدن ؟؟ چرا برای قطر شیوه بازی خاصی نداشتیم ؟؟؟ ماشالله 40 نفر کنار قلعه نوعی بودن پس اونها به چه دردی میخوردن ؟؟؟ (439270)
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها