به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۹:۳۲
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ ساعت ۱۱:۱۰
کد مطلب : ۴۶۲۷۸۴

مسجد پارک قیطریه؛ تیری در قلب دشمنان است

مسجد پارک قیطریه؛ تیری در قلب دشمنان است
گروه سیاسی:  نماینده  تهران در  مجلس شورای اسلامی با اشاره به عصبانیت ضد انقلاب درباره مراسمات مذهبی و ساخت اماکن مذهبی گفت: «دشمنان اگر با ساخت مسجد مخالفت نکنند، باید شک بکنیم.»
به گزارش فارس، اسماعیل کوثری در ادامه گفت: «این‌ها با تفکر ملی و دینی ما مخالف هستند و از چنین تفکر و گفتمانی انتظاری بیش از این نیست.»
وی افزود: برگزاری مراسماتی مثل ورزشگاه آزادی و سفره بزرگ افطار در بلوار کشاورز تهران و همچنین ساخت مسجد در قیطریه تهران، تیری است در قلب دشمنان ایران و اسلام.
 حضور پر شور مردم همراه با خانواده هایشان در اماکن و برنامه‌های مذهبی نشان دهنده استقبال خوب و نیاز مردم ایران به برنامه‌های مذهبی است.کوثری تصریح کرد: خب مشخص است که زمانی که این‌ها میلیارد‌ها خرج کرده و به دنبال نفوذ فرهنگی در خانواده‌های ایرانی هستند تاب دیدن ساخت مساجد یا حضور پرشور مردم در مراسمات مختلف را ندارند. باید به برگزار کنندگان و دست اندرکاران برنامه‌های پرشوری مثل ورزشگاه آزادی و افطاری بلوار کشاورز دست مریزاد گفت که این چنین دشمنان را عصبانی کرده است.
وی با اشاره عصبانیت دشمن از ساخت مسجد در پارک قیطریه گفت: زمانی که چنین مکان‌های معنوی در جا‌هایی که این‌ها لانه کرده اند و نفوذ فرهنگی صورت گرفته خب معلوم است دشمنان ایران و اسلام مخالفت می‌کنند. ما باید کار خودمان را بکنیم و به حاشیه‌های دشمنان توجه نکنیم و محکم این مسائل را دنبال کنیم و فضا‌ها را برای نیرو‌های متعهد آماده بکنیم.
کوثری تصریح کرد: قطعاً باید در اماکن تفریحی و پارک‌ها به مسائل فرهنگی و نیاز‌های مذهبی مردم هم توجه بشود و ساخت مسجد در چنین مکانی دقیقا مصداق برطرف کردن نیاز فرهنگی منطقه قیطریه است.زمانی که مسجدی در چنین منطقه‌ای ساخته‌ای می‌شود قطعا خانواده‌های متدین تهرانی از آن استقبال کرده و این موضوع تیری است بر قلب دشمنان ایران و اسلام و مخالفان این موضوع عامدانه به دنبال تخریب وجهه فرهنگ ایرانی و اسلامی مردم هستند.
 
برچسب ها: پارک قیطریه
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها