به روز شده در ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۱:۲۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ ساعت ۱۲:۰۲
کد مطلب : ۴۶۲۸۰۲

هشدار سیلاب برای هفت استان کشور

هشدار سیلاب برای هفت استان کشور
گروه جامعه:کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام آغاز بارش‌ها از امروز (شنبه) در برخی مناطق کشور و تداوم آن تا اواخر هفته، از صدور هشدار زرد بارندگی برای استان‌های اردبیل، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، آذربایجان شرقی، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان و فارس خبر داد.
 
به گزارش ایرنا، «فریبا گودرزی» نسبت به بارندگی‌های سیلابی در برخی استان‌های کشور هشدار داد و گفت: هشدار بارندگی‌های سطح زرد امروز در استان‌های اردبیل، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، آذربایجان شرقی، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان و فارس صادر شده است که این شرایط سبب سیلابی شدن معابر، جاری شدن رواناب و لغزندگی و کاهش دید در جاده‌های مواصلاتی این استان‌ها خواهد شد.
 
وی افزود: امروز در استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و برای روز‌های یکشنبه و دوشنبه در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، نیمه شمالی فارس، برخی نقاط استان کرمان، جنوب یزد و اصفهان، بارندگی، رعدوبرق و وزش باد‌های شدید موقتی پیش‌بینی شده که بارش‌ها در ارتفاعات به شکل برف است.
 
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش‌ها تا اواخر هفته در کشور خبر داد و بیان‌داشت: برای دوشنبه و سه‌شنبه در شرق و جنوب‌شرق وزش باد‌های شدید رخ می‌دهد که سبب کاهش دید و کاهش کیفیت هوا در این مناطق می‌شود.
برچسب ها: سیلاب هواشناسی
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها