به روز شده در ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۱:۲۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ ساعت ۱۶:۲۶
کد مطلب : ۴۶۳۰۰۵
با شکست ویتنام میزبان؛

نایب قهرمانی تیم شمسایی در تورنمنت ویتنام

نایب قهرمانی تیم شمسایی در تورنمنت ویتنام
گروه ورزشی: تیم ملی فوتسال ایران پس از شکست برابر مراکش در دیدار اول و پیروزی پُرگل مقابل نیوزیلند، در آخرین و سومین مسابقه از تورنمنت چهارجانبه ویتنام به مصاف میزبان رفت و در پایان با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست یافت تا با کسب جایگاه دومی به کار خود در این مسابقات پایان بدهد. حالا وحید شمسایی می‌تواند با شناخت بیشتری نسبت به بازیکنانش، لیست نهایی خود را برای جام ملت‌های آسیا 2024 آماده کند و از تمامی آن‌ها به جز سه لژیونر شاغل در لالیگا، در این تورنمنت استفاده کرد.
گل‌های تیم ملی فوتسال ایران در دیدار مقابل ویتنام توسط، علی خلیل‌وند، علی اصغر حسن‌زاده و بهروز عظیمی به ثمر رسید. شاگردان شمسایی در مسابقات چهارجانبه ویتنام، 12 بار دروازه حریفان خود را باز کردند که بیانگر نقطه قوت تیم‌ملی و خط حمله زهر آلود است، اما از طرفی دیگر با دریافت 7 گل در سه دیدار، همانند همیشه ضعف دفاع تیمی را عیان کرده است.
*نتایج کلی تیم ملی فوتسال در تورنمنت ویتنام به شرح ذیل است؛
مراکش 5 _ 4 ایران 
ایران 5 _ 1 نیوزیلند
ایران 3 _ 1 ویتنام
تیم ملی فوتسال زیر 23 سال مراکش، با قهرمانی در این تورنمنت چهارجانبه، قدرت آفریقایی‌ها را در قاره کهن به رخ کشید. شاگردان هیچام دگویگ نشان دادند که از آمادگی بسیار بالایی برای حضور در جام جهانی 2024 برخوردارند و حتی از مدعیان قهرمانی به شمار می‌روند.
تیم ملی فوتسال ایران، 30 فروردین ماه در نخستین دیدار خود در جام ملت‌های آسیا 2024 به مصاف تیم ملی فوتسال افغانستان خواهد رفت.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها