به روز شده در ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ ساعت ۱۶:۳۶
کد مطلب : ۴۶۳۰۱۳
با مصدومیت شدید نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده

آقای گلی عربستان خیلی زود به رونالدو رسید

آقای گلی عربستان خیلی زود به رونالدو رسید
گروه ورزشی: شب گذشته و در یکی از چندین دربی شهر ریاض، تیم فوتبال الهلال موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ از سد میزبان خود یعنی الشباب عبور کند. البته این پیروزی برای آبی پوشان سخت به دست آمد چرا که دروازه آنها در دقایق پایانی مسابقه بارها از سوی حریف تهدید شد.
ثبت سی‌امین پیروزی متوالی الهلال به کام هواداران این تیم تلخ گردید چرا که بهترین گلزن الزعیم در دیدار شب گذشته دچار مصدومیت شد. الکساندر میتروویچ که در دیدار مقابل الشباب تا دقیقه ۲۷ توانسته بود دوبار موفق به گل زنی شود، پس از مصدومیت در دقیقه ۳۴، از زمین بازی بیرون رفت تا صالح الشهری به عنوان جانشین او به میدان بیاید.
آنگونه که رسانه‌های عربستانی خبر داده‌اند، آسیب‌دیدگی مهاجم صربستانی الهلال جدی بوده و او ممکن است بین یک ماه و نیم تا دو ماه دیدارهای این تیم را از دست بدهد، خبری که هرگز نمی‌تواند برای ژرژ ژسوس خوشایند باشد.
2005787
برنامه برا ۱۸ شب گذشته فاش کرد که میتروویچ دچار پارگی عضله شده است که می‌تواند باعث دوری طولانی مدت او از میادین شود. همچنین ناصر الشهرانی، متخصص فیزیوتراپی و آسیب‌های استخوان و مفاصل، با توجه به گزارشات غیر رسمی اعلام کرد که ممکن است میتروویچ ۴۵ روز از دسترس کادر فنی الهلال به دور باشد.
روزنامه الریاضیة نیز نوشت که آسیب‌دیدگی میتروویچ جدی بوده و او قرار است که امروز تحت معاینات پزشکی قرار بگیرد تا میزان دوری‌اش از میادین به‌صورت رسمی اعلام شود.
این اتفاق در شرایطی رخ داد که میتروویچ شب گذشته توانست بیست‌ودومین گل خود در این فصل از رقابت‌های لیگ حرفه‌ای عربستان را به ثمر برساند و او فاصله‌اش را با فوق ستاره پرتغالی النصر یعنی کریستیانو رونالدو به یک گل کاهش داد. اما پس از آسیب‌دیدگی این بازیکن، همه چیز به ضرر او پیش رفت چرا که با این مصدومیت او تا مدت‌ها از میادین به دور خواهد بود و پس از آن بود که رونالدو نیز سه گل به ثمر رساند و فاصله‌اش را با میترو افزایش داد.
چنانچه دوری میتروویچ از میادین ۴۵ روز طول بکشد، تقریبا می‌توان گفت که فصل برای او به پایان رسیده است و این بازیکن امیدی به کسب عنوان آقای گلی لیگ عربستان نخواهد داشت. پس از مصدومیت او بود که رونالدو در دیدار شب گذشته مقابل تیم فوتبال الطایی موفق به ثبت هت‌تریک شد و شمار گل‌هایش را به ۲۶ رساند و این یعنی فاصله چهار گله او با میتروویچ.
2005786
بدین ترتیب باید گفت رونالدو می‌تواند به راحتی عنوان آقای گلی این فصل از رقابت‌های لیگ حرفه‌ای عربستان را به خود اختصاص دهد چرا که نزدیک‌ترین تعقیب کننده او عبدالرزاق حمدالله است که ۱۸ گل به ثمر رسانده و فاصله هشت گله با ستاره پرتغالی دارد.
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها