به روز شده در ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۱:۲۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ ساعت ۱۰:۲۸
کد مطلب : ۴۶۳۰۶۱

یاران «فارست گامپ» برمی‌گردند

یاران «فارست گامپ» برمی‌گردند
گروه فرهنگی:«اینجا» فیلم جدید رابرت زمکیس با بازی تام هنکس و رابین رایت نوامبر اکران می‌شود.به گزارش ورایتی، «اینجا» جدیدترین فیلم رابرت زمکیس که در آن سازنده «فارست گامپ» بار دیگر با بازیگران آن فیلم یعنی تام هنکس و رابین رایت همراه شده، ماه نوامبر اکران می‌شود.
 
قرار است این فیلم در ۳ مرحله اکران شود؛ ابتدا تنها در لس‌آنجلس و نیویورک از ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) اکران شود و پس از آن اکران محدودی در ۲۲ نوامبر داشته باشد و اکران گسترده خود را از ۲۷ نوامبر آغاز کند.تابستان امسال سی‌امین سال نمایش «فارست گامپ» است و در فیلم جدیدش، زمکیس دوباره با اریک راث همکاری کرده تا فیلمنامه «اینجا» را بنویسد. این فیلمنامه با اقتباس از رمان گرافیکی خلاقانه‌ای به همین نام نوشته ریچارد مک گوایر که سال ۲۰۱۴ منتشر شد، نوشته شده است.

از این فیلم به عنوان یک فیلم اوریجینال یاد شده که درباره چندین خانواده و مکان خاصی که در آن زندگی می‌کنند، است. فیلم در طول نسل‌ها به تصویر تجربه انسانی در ناب‌ترین شکلش برای داستانی از عشق، از دست دادن، خنده و زندگی می‌پردازد.

پل بتانی، کلی ریلی و میشل داکری دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم جلوی دوربین رفته‌اند. ژانویه ۲۰۲۳ فاش شد که هنکس و رایت برای این پروژه بلندپروازانه، با استفاده از پیشرفت‌های تکنولوژیکی هوش مصنوعی، تغییر سن خواهند داد.

زمکیس آن زمان در بیانیه‌ای گفت: همیشه جذب فن‌آوری‌هایی شده‌ام که کمک می‌کنند تا داستانی را تعریف کنم. در «اینجا» لازم بود بازیگران ما جوان‌تر شوند. ابزارهای هوش مصنوعی متافیزیک دقیقا این کار را به روش‌هایی انجام می‌دهند که پیش از این غیرممکن بود.
مرجع : مهر
برچسب ها: سینمای جهان
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها