به روز شده در ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۱:۲۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ ساعت ۱۵:۳۸
کد مطلب : ۴۶۳۱۴۰
درخواست ویژه افراطی‌ها

برنابئو آماده انتقام‌: سرگیجه به سیتیزن‌ها

برنابئو آماده انتقام‌: سرگیجه به سیتیزن‌ها
گروه ورزشی:‌ درست در شبی که رئال مادرید در برنابئو به جای سفید با رنگ بنفش بازی کرد، سکوهای دو آتشه‌های رئال از بقیه ورزشگاه و از همه هوادارانی که برای تماشای بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل سیتی به برنابئو می‌روند، خواستند که پیراهن سفید بپوشند. آنها می‌خواهند بازیکنان سیتی در سرتاسر ورزشگاه فقط یک رنگ سفید را ببینند.
هواداران رئال می‌دانند که کسب یک نتیجه خوب در بازی رفت برابر سیتی بسیار مهم است، زیرا رئال مادرید هرگز نتوانسته در زمین سیتی برنده شود. رئال باید بازی رفت را با نتیجه خوبی برنده شود تا با روحیه‌ای مثبت به اتحاد برود. برای این مهم هواداران رئال برنامه‌ای ویژه دارند.
هواداران یار دوازدهم رئال خواهند بود و می‌خواهند تا جایی که می‌توانند فشار بیاورند تا میهمان را تحت تاثیر قرار دهند. هدف سفید کردن کل سکوهاست. دیشب در جریان بازی با بیلبائو، دوآتشه‌ها از طریق بنری این درخواست را مطرح کردند: «04-09-2024: برنابئو با لباس سفید.»
در پایان بازی رودریگو نیز به این قضیه واکنش نشان داد و گفت دوست دارد روز بازی با سیتی برنابئو را یکدست سفید ببیند. لازم به ذکر است که همه بلیت‌های این بازی که ارزان‌ترینشان 88 یورو بوده، فروش رفته است.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها