به روز شده در ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۲:۲۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ ساعت ۱۶:۰۱
کد مطلب : ۴۶۳۱۵۳
ستاره‌ها یکی یکی رفتند، حق جذب بازیکن هم ندارد

محمد ربیعی و بحرانی که هیچ‌وقت تجربه‌اش نکرده!

محمد ربیعی و بحرانی که هیچ‌وقت تجربه‌اش نکرده!
گروه ورزشی: ذوب‌آهن به عنوان تیمی که در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و مسابقات را با رتبه پنجمی به نیمه رساند، حالا در اوایل نیم فصل دوم از نظر نتیجه گیری چندان خوب عمل نکرده است.
مهم‌ترین اتفاقی که ذوبی‌ها را در هفته‌های گذشته تحت تاثیر قرار داد، مصدومیت دو ستاره کلیدی آنها بود. پوریا آریاکیا و نادرمحمدی دو عضو ثابت ترکیب ذوب‌آهن با مصدومیت رباط صلیبی مواجه شدند و فصل جاری را از دست داده‌اند. این در حالی است که حبیب فرعباسی دروازه‌بان اصلی سبزپوشان نیز در نیم فصل راهی ملوان شد تا خدمت سربازی‌اش را بگذراند و از طرفی یکی دو بازیکن دیگر هم از جمع شاگردان محمد ربیعی کم شدند.
بحران پارگی رباط صلیبی در نیم فصل اول با مصدومیت آرش قادری و سبحان خاقانی گریبان ذوب‌آهن را گرفته بود و مجموعه این اتفاقات دست محمد ربیعی را در کادر بازیکنان بسیار خالی کرده است.
مصدومیت‌های طولانی مدت و پرتعداد و البته جدایی برخی ستاره‌ها در نیم فصل، ذوب‌آهن را به جایی رسانده که حالا این تیم در لیست بازیکنان بزرگسال خود فقط سه جای خالی دارد! از طرف دیگر گاندوها حق جذب بازیکن جدید و سهمیه آزاد هم ندارند! ذوب‌آهن در نیم فصل اول هر سه بازیکن سهمیه آزاد خود را به خدمت گرفته و با وجود خالی بودن لیست بزرگسال اما اکنون نمی‌توانند بر اساس قوانین نفر جدیدی جذب کنند.
ربیعی که 16 بازیکن بزرگسال را در لیست خود می‌بیند، اجبارا رو به استفاده از بازیکنان رده‌های سنی پایه ذوب‌آهن آورده اما بی‌شک او کار سختی برای گذراندن 10 بازی باقی مانده در لیگ برتر خواهد داشت. ذوب‌آهن فصل جاری را با نفرات کنونی به پایان می‌رساند و در این شرایط ربیعی امیدوار است حداقل از نظر محرومیت آسیب کمتری بخورد و بتواند با نفرات فعلی که خیلی‌هایشان جزو بازیکنان باتجربه لیگ برتر هستند، نتایج مطلوبی را به دست بیاورد و فصل جاری را خوب به پایان ببرد.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها