به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ ساعت ۱۷:۴۴
کد مطلب : ۴۶۳۱۷۵

کام‌بک السد قطر با درخشش حزباوی

کام‌بک السد قطر با درخشش حزباوی
گروه ورزشی: سوت آغاز دیدار تیم‌های السد و المرخیه در هفته نوزدهم لیگ ستارگان قطر در حالی نواخته شد که محمدامین حزباوی در ترکیب ابتدایی تیمش قرار نداشت، اما از همان دقیقه 26 نیمه اول که دروازه السد گشوده شد، وسام رزق سرمربی السد از حزباوی خواست تا خودش را گرم کرده و آماده‌ی حضور در میدان گردد.
حزباوی که بعد از مسابقه برگشت ایران و ترکمنستان با کتف آسیب دیده و پیمودن مسیر سولانی با چند پرواز متفاوت از ترکمنستان به قطر بازگشته بود، از ابتدای نیمه دوم بازی دیشب برای السد به میدان رفت و طی 45 دقیقه حضورش در میدان نمایش بسیار خوبی در کارهای دفاعی داشت و چند بار ضدحملات مهاجمان المرخیه را ناکام گذاشت.
این در حالی بود که مهاجمان السد نیز طی این 45 دقیقه ورق را به سود تیم‌شان برگردانده و شکست 1-0 را با پیروزی 2-1 عوض کردند تا سداوی‌ها با این برد مهم 43 امتیازی شوند و گام بلندی به سمت قهرمانی بردارند.
محمدامین حزباوی که اولین بازی ملی‌اش با پیراهن ایران را در ایام نوروزی سال جدید تجربه کرد، بسیار امیدوار است که اولین سال حضورش در تیم السد را با کسب قهرمانی لیگ ستارگان قطر همراه کند. تنها 4 هفته به خاتمه لیگ ستارگان باقی مانده و السد برای قطعی کردن قهرمانی نیاز به کسب 9 امتیاز در چهار هفته پایانی دارد.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها