به روز شده در ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۱
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ ساعت ۱۲:۴۵
کد مطلب : ۴۶۳۳۱۳

چمران: انقلاب ما با مسجد آغاز شد

چمران: انقلاب ما با مسجد آغاز شد
گروه سیاسی: رئیس شورای اسلامی شهر تهران بابیان اینکه انقلاب ما با مسجد آغاز شد، گفت: کسانی که می‌گفتند مساجد در شب قدر خالی هستند، میزان حضور مردم را در شب‌های قدر ندیده‌اند.
مهدی چمران در دویست و بیست و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در ابتدای سخنان خود با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب جنگی و آهنی نبود بلکه انقلاب مردمی بود، اظهار کرد: کسانی که هنوز باور نکردند که ایران، ایران اسلامی است و مردم از عید فطر و تاسوعا و عاشورا قیام خود را آغاز کردند، باید به این مبانی توجه کنند.
به گزارش شهر، وی افزود: انقلاب ما با مسجد آغاز شد و همه به میدان آمدند؛ بسیج ما حرف اول را می‌زد؛ این بزرگترین تجربه‌ای است که آموخته ایم و باید به آن ارج بنهیم. درست است برای مسائل اقتصادی باید دولت و ما برنامه ریزی دقیقی انجام دهیم، اما تا وقتی مردم در میدان نباشند به نتیجه کامل نخواهیم رسید.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه انقلاب و تمام برنامه‌های ما جهشی بوده و اقتصاد و تولید نیز باید جهشی به نتیجه برسد، یادآور شد: باید برنامه ریزی کنیم و آماده باشیم تا طبق برنامه جلو برویم و به موفقیت دست پیدا کنیم.
وی با اعلام اینکه اجتماع ۱۰۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی یکی از اتفاقات مثبت بود، خاطرنشان کرد: این حضور پشتوانه دینی برای ما به شمار می‌رود و این محفل قرآنی قوت قلبی برای مسلمین است. رمز پیروزی انقلاب ما اعتقاد بود و امیدواریم این اعتقادات روز به روز پابرجاتر شود. کسانی که می‌گفتند مساجد در شب قدر خالی هستند، این میزان حضور مردم را در شب‌های قدر ندیدند.
چمران همچنین تصریح کرد: خوشبختانه روز طبیعت به خوبی سپری شد و با تجمع مدافعان حرم و حامیان آن‌ها در میدان امام حسین (ع) همراه بود. امیدواریم مردم در راه انقلاب اسلامی به پیروزی کامل برسند.
وی در پایان ضمن تقدیر از نیرو‌های شهرداری تهران برای خدمات رسانی در ایام نوروز، خاطرنشان کرد: به ویژه پس از برگزاری محفل ۱۰۰ هزار نفری، نیرو‌های خدمات شهری به خوبی فضا را پاکسازی کردند.
برچسب ها: مسجد
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها