به روز شده در ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۲:۲۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ ساعت ۱۶:۰۹
کد مطلب : ۴۶۳۳۵۷
همه پل‌های پشت سر در حال خراب شدن

فحاشی عجیب امباپه به انریکه بعد از تعویض!

فحاشی عجیب امباپه به انریکه بعد از تعویض!
گروه ورزشی: امباپه تصمیمش را گرفته است و دیگر تمایلی برای ادامه حضور در پاری سن ژرمن پس از پایان فصل جاری ندارد، اما به نظر می‌رسد که روزهای پایانی حضورش در این تیم هم قرار نیست با آرامش و بدون جنجال طی شود. 
این بازیکن مدتی قبل به مدیران این باشگاه اعلام کرد که قصد دارد در پایان فصل جاری پارک دو پرنس را ترک کند و بسیاری از رسانه‌های فرانسوی و اسپانیایی هم خبر داده بودند که توافق او با رئال مادرید نهایی شده است و باید منتظر دیدن درخشش او با پیراهن سفید در سانتیاگو برنابئو از فصل آینده باشیم.
اما روزهای پایانی حضور این ستاره فرانسوی در ترکیب پاری سن ژرمن با تنش‌های بسیاری روبرو شده است. انریکه در تلاش است تا تیمش را به جدایی این بازیکن عادت دهد و به همین دلیل در بسیاری از دیدارها اقدام به تعویض او پیش از سوت پایان بازی می‌کند و یا حتی از ابتدا در ترکیب قرارش نمی‌دهد. 
 
2006017
این رفتاری است که به هیچ وجه به مذاق امباپه خوش نیامده است. بسیاری معتقد هستند که این دستوری از سوی مدیران پی‌اس‌جی است تا به نوعی این بازیکن را به خاطر تصمیمی که گرفته تنبیه کرده باشند اما سرمربی این تیم بارها تاکید کرده که این تصمیم مستقیما از سوی خود او گرفته شده است. 
این اتفاق در جریان بازی پاری سن ژرمن برابر مارسی که این هفته در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و هفتم لیگ یک فرانسه برگزار شد هم رخ داد و امباپه در دقیقه 64 از زمین بازی بیرون رفت و جایش را به گونچالو راموس در خط حمله تیمش داد. 
او به وضوح با حالت چهره و رفتارش نشان داد که از این تصمیم راضی نیست و همین اتفاق حواشی بسیاری را به وجود آورد، اما به نظر می‌رسد که این پایان کار نبوده و او خشمش را به صورت دیگری هم به سرمربی تیمش نشان داده است. 
2006020
فوت مرکاتو مدعی شده است که امباپه در زمان خروج از زمین به انریکه فحاشی کرده و این مربی را «حرامزاده» خطاب کرده است. او پس از آن حتی حاضر نشد روی نیمکت بنشیند و مستقیما به رختکن رفت تا ادامه بازی را از آنجا دنبال کند. 
انریکه پس از پایان بازی مدعی شد که اصلا متوجه ناراحتی و فحاشی امباپه نشده است و از خبرنگاران خواست که از مطرح کردن این موضوع پس از هر بازی دست بردارند و البته به ستاره تیمش هم هشدار داد که تمامی تصمیمات بر عهده او به عنوان سرمربی است. 
با این حال، به نظر می‌رسد که این حواشی تا هفته آخر حضور این ستاره فرانسوی در پاری سن ژرمن ادامه خواهد داشت و باید دید که مدیریت این شرایط در ادامه و در این مقطع حساس از فصل تا چه حد دشوار خواهد بود.
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها