به روز شده در ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۱:۵۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ ساعت ۱۶:۳۴
کد مطلب : ۴۶۳۳۷۲
کم هم نیستند

مخالفان ماندنی شدن ژاوی در بارسلونا

مخالفان ماندنی شدن ژاوی در بارسلونا
گروه ورزشی: صحبت‌های زیادی در مورد ادامه حضور یا رفتن ژاوی در پایان فصل وجود دارد، اگرچه در نهایت این خود مربی است که باید روی حرفی که بعد از بازی با ویارئال زد بماند یا در نهایت تغییر عقیده بدهد.
حقیقت این است که رئیس خوان لاپورتا و معاون رئیس، رافا یوسته، حامیان بزرگ ژاوی هستند. آنها او را دوست دارند زیرا با مطالعه وضعیت فعلی بازار، تردید دارند که اوضاع بتواند با یک مربی دیگر بهبود یابد. ژاوی فرزند بارسلوناست و او خیلی خوب با وضعیت اقتصادی بارسا خودش را وفق داده و با همین شرایط بارسا را قهرمان لالیگا کرد. آنها سعی خواهند کرد ژاوی را متقاعد کنند که بماند، اما این کار آسانی نخواهد بود.
مربی هم خوب می‌داند که علیرغم اظهارات عمومی، در داخل باشگاه کسانی هستند که در مورد تداوم حضور او تردیدهایی جدی دارند (مثل دکو) زیرا معتقدند که تیم به یک مربی جدید روی نیمکت با تجربه بین‌المللی بیشتر نیاز دارد. بحث بیشتر از آنچه به نظر می‌رسد وجود دارد.
ژاوی به خوبی می‌داند که اگر بماند شاهد سروصدا و تنش در داخل باشگاه خواهد بود و این اجتناب‌ناپذیر است. اصلا مهم نیست چقدر حمایت عمومی و به خصوص حمایت رئیس را با خود داشته باشد. همه چیز به نتایج بارسا پایان فصل و آنچه ژاوی می‌خواهد انجام دهد بستگی دارد.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها