به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۹:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ ساعت ۱۷:۵۲
کد مطلب : ۴۶۳۴۰۱
دربی را باختیم چون فرصت سوزی کردیم؛

آرامش سرمربی آرژانتینی در عربستان به خطر افتاد

آرامش سرمربی آرژانتینی در عربستان به خطر افتاد
گروه ورزشی: الاتحاد در دیدار مهم هفته بیست و ششمین دوره لیگ حرفه ای عربستان با یک گل مغلوب الاهلی شد تا امتیاز این تیم در رده چهارم 46 امتیازی شود و امتیاز رقیب سنتی اش الاهلی به 51 افزایش پیدا کند.
گایاردو در نشست خبری بعد از بازی گفت: مهمترین دلیل باخت این است که نتوانستیم موقعیت‌ها را به گل تبدیل کنیم. با وجود از دست دادن برخی بازیکنان به دلیل غیبت، توانستیم موقعیت‌های زیادی ایجاد کنیم و متاسفانه توانستیم موقعیت‌ها را به گل تبدیل کنیم. گل نزدیم و در بازیهای آینده برای حل این مشکل تلاش خواهیم کرد.
سرمربی الاتحاد افزود: اگر موقعیت‌هایی را که به دست آورده‌ایم گل می‌کردیم، خیلی‌ها نظر دیگری داشتند. استفاده از فرصت‌ها باعث آرامش من و بازیکنان می‌شود و در بازیهای آینده برای بهره‌برداری از آن تلاش می‌کنیم.
گایاردو در مورد غیبت بازیکنانش و استفاده از نظرات ذخیره عنوان کرد: گزینه دیگری نداشتم، به همین دلیل همام و تعدادی از بازیکنان جوان را در لیست قرار دادم، در این رویارویی بازیکنان باتجربه باید کنترل را در دست می گرفتند و به دلیل شرایط مسابقه، من مجبور شدم سه بازیکن جوان را در لیست قرار بدهم.
سرمربی تیم الاتحاد در پایان صحبت های خود گفت: بازیکنان جوان به زمان زیادی نیاز دارند و کار زیادی برای انجام دادن دارند و ما باید آنها را درگیر کنیم با وجود اینکه به بلوغ کافی نرسیده اند، باید به آنها فرصت بدهیم.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها