به روز شده در ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ ساعت ۱۷:۵۴
کد مطلب : ۴۶۳۴۰۴
گزارش اکیپ:

دلخوری شدید امباپه: انریکه تحقیرم کرد!

دلخوری شدید امباپه: انریکه تحقیرم کرد!
گروه ورزشی: اوج‌گیری پاری سن ژرمن از نظر کسب نتایج در همه رقابت‌ها در تضاد با رابطه‌ای است که لوئیس انریکه و امباپه از بیش از یک ماه پیش با هم دارند. آخرین اپیزود روز یکشنبه در ورزشگاه ولودروم در مارسی نمایش داده شد که سرمربی اسپانیایی در دقیقه 64 و با نتیجه 0-1 به سود پاریسی‌ها ستاره تیمش را تعویض کرد. امباپه بعد از تعویض شدن برابر مارسی مستقیما به رختکن رفت و حاضر نشد روی نیمکت بنشیند که این قضیه انتقادات زیادی را به همراه داشت.
دقایق حضور امباپه در هفته‌های اخیر به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. عمدتاً به این دلیل که امباپه در اواسط فوریه به پی‌اس‌جی اطلاع داد که در پایان فصل می‌رود. 
2006015
این بازیکن ولی تصمیمات اخیر لوئیس انریکه را درک نمی‌کند و اطرافیان او نیز نظری مشابه دارند. یکی از آنها به اکیپ گفت: «این تعویض یک بی‌احترامی از سوی مربی به کیلیان بود و او از این بابت دلخور است و حس تحقیر شدن دارد، زیرا این مسابقه بسیار مهمی در فرانسه بود و در شرایطی بود که کیلیان فضای زیادی در خط حمله داشت و می‌توانست به تعداد گل‌هایش در فصل اضافه کند.»
امباپه فقط در یکی از هفت بازی اخیر خود در لیگ یک، در 17 مارس مقابل مون پلیه، 90 دقیقه بازی کرده که در آن هت تریک کرد. لوئیس انریکه ولی استدلال می‌کند که با گرفتن دقایق از کیلیان، هدفش آماده کردن تیم برای آینده‌ای بدون او است. فصل بعد که در آن انریکه نمی‌تواند روی بهترین گلزن تاریخ باشگاه حساب کند.
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها