به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۹:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ ساعت ۱۲:۲۸
کد مطلب : ۴۶۳۵۰۸

ترکیب احتمالی سپاهان در بازی سرنوشت‌ساز

ترکیب احتمالی سپاهان در بازی سرنوشت‌ساز
گروه ورزشی:ژوزه مورایس تیمش را برای پیروزی در ورزشگاه یادگار امام به زمین خواهد فرستاد و هر چه دارد رو می‌کند.به گزارش "ورزش‌ سه"، اگر بگوییم حساس‌ترین بازی فصل تا ساعاتی دیگر پیش روی سپاهان قرار می‌گیرد، سخنی به گزاف نگفتیم. مورایس و شاگردانش که در بیشتر هفته‌های نیم فصل اول مدعی جدی قهرمانی بودند و تیمی با آنها قابل مقایسه نبود، دو سه ماه بسیار دشوار را با شکست‌های پیاپی پشت سر گذاشتند تا با وجود برگشت 4 امتیاز به آنها از صدر جدول فاصله بگیرند.

در حال حاضر سپاهان با کسب 37 امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد و در یک امتیازی تراکتور قرار دارد که رتبه سوم را پایین‌تر از پرسپولیس و استقلال به نام خودش زده است. اختلاف 9 امتیازی با صدرنشین جدول که شاگردان نکونام هستند، سبب می‌شود که مورایس در تبریز با وجود در پیش داشتن دو بازی عقب افتاده، برای کسب پیروزی به میدان برود.با این وصف این مربی پرتغالی و دستیارانش با تمام توان تیم‌شان را به زمین خواهند فرستاد.

استفاده از پیام با وجود دوری از تمرینات 
مهم‌‌ترین ابهام در ترکیب سپاهان مصدومیت نیازمند در آخرین بازی سال 1402 به شمار می‌رود. او که اردوی تیم ملی را هم به همین دلیل از دست داده، در آخرین روزهای تمرین به سایر نفرات سپاهان اضافه شد و با توجه به حساسیت مسابقه به نظر می‌رسد شانس بیشتری نسبت به میرزازاد برای حضور در ترکیب اصلی داشته باشد.

خط دفاعی؛ مطابق انتظار 
سیاوش یزدانی و محمد دانشگر دو مدافع میانی سپاهان در مصاف با تراکتور خواهند بود و در پست دفاع چپ و راست هم رامین رضائیان و میلاد زکی‌پور بازی خواهند کرد.

خط هافبک با سه بازیکن باتجربه 
در خط میانی بازگشت حسین‌نژاد یکی از نکات روشن در اردوی سپاهان است، اما به نظر می‌رسد شانس محمد کریمی، برایان دابو و امید نورافکن بیشتر از سایر بازیکنان باشد.

خط هجومی در روز غیبت احمدزاده 
یکی از دغدغه‌های مورایس در مصاف با تراکتور محرومیت فرشاد احمدزاده است، اما کادر فنی در این بخش از زمین دست بازی دارد و به احتمال زیاد از رضا اسدی، رضا شکاری و شهریار مغانلو استفاده خواهد شد.

ترکیب احتمالی سپاهان مقابل تراکتور: 
پیام نیازمند- میلاد زکی‌پور، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، رامین رضائیان، محمد کریمی، برایان دابو، امید نورافکن، رضا اسدی، رضا شکاری و شهریار مغانلو.
برچسب ها: سپاهان
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها