به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۹:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ ساعت ۱۶:۱۶
کد مطلب : ۴۶۳۵۶۱
به محض ورود به خاک اسپانیا

لوئیس روبیالس بازداشت شد

لوئیس روبیالس بازداشت شد
گروه ورزشی: روبیالس یکی از جنجالی‌ترین چهره‌های ورزش اسپانیا و شاید حتی دنیا در یک سال گذشته بود و حالا به نظر می‌رسد که این جنجال و هیاهو پیرامون او هنوز ادامه دارد. 
2006619
پس از برکناری و محرومیتی که از سوی فدراسیون جهانی فوتبال برای او در نظر گرفته شد، پلیس اسپانیا به دلیل پرونده فسادی که در فدراسیون این کشور کشف کرد به دنبال بازداشت او بود، اما روبیالس برای توسعه دادن تجارت شخصی‌اش راهی دومینیکن شده بود. 
روبیالس قرار بود شنبه به اسپانیا برگردد، اما در نهایت تصمیم گرفت امروز به کشورش برگردد. هواپیما ساعت 13 به وقت تهران در فرودگاه باراخاس به زمین نشست و او به محض پیاده شدن توسط پلیس گارد مدنی اسپانیا بازداشت و به دادگاه منتقل شد.
2006642
لحظه ورود روبیالس به ون پلیس
آنا پاستور، روزنامه نگار، که دیروز با او مصاحبه‌ای اختصاصی داشت، در همین همان پرواز بود و توضیح داد که سفر با تلاطم و غش کردن چهار مسافر همراه بود. لوئیس روبیالس قبل از سوار شدن به ون پلیس، توسط گارد مدنی همراهی می‌شد.
در نهایت او با یک ون گارد غیرنظامی فرودگاه را ترک کرد و در درب ترمینال که حدود 100 عکاس و خبرنگار منتظرش بودند، حضور پیدا نکرد. او به دادگاه ماخادائوندا منتقل شده تا تفهیم اتهام شود.
2006620
همچنین خانه او در گرانادا چند روز قبل از سوی پلیس مورد بررسی قرار گرفت تا شاید بخشی از قراردادهای پنج سال گذشته فدراسیون فوتبال اسپانیا در آن پیدا شود. 
این در حالی است که مقامات دولتی جمهوری دومینیکن روز گذشته با اقامت موقت روبیالس که دو ماه بود در این کشور حضور داشت موافقت کردند و درخواست او به صورت رسمی به ثبت رسید.
یک شب در زندان
طبق گزارش رسانه‌های اسپانیایی، لوئیس روبیالس به زندان "Tres Cantos" برده می‌شود تا فردا برابر قاضی قرار بگیرد. همه چیز نشان می‌دهد که روبیالس امشب را در سلول خود در زندان سپری خواهد کرد. ترس از نابودی شواهد، گارد مدنی را به این تصمیم سوق داده است.
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها