به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ ساعت ۱۴:۵۷
کد مطلب : ۴۷۰۰۳۴

حمله پرسپولیسی‌ها به نکونام باکلیدواژه جادوگری

حمله پرسپولیسی‌ها به نکونام باکلیدواژه جادوگری
گروه فیلم: کانال هواداری پرسپولیس با انتشار ویدئویی از صحبت‌های پورموسوی در مورد ارتباط جواد نکونام با جادوگرها نوشت: گویا نکونام و سرنوشت مربیگری‌اش خواسته به جادوگری گره خورده. این کلیپ صحبت‌های سیروس پورموسوی در مورد نکونام که در آن زمان سرمربی فولاد بود، می‌باشد. نکونام به پورموسوی اتهام دست داشتن با جادوگر را زده بود! و او هم به تلافی پته نکونام را روی آب ریخت.
....
دو سال قبل و در جریان بازی فولاد خوزستان و نفت آبادان جواد نکونام و سیروس پورموسوی لب خط با هم درگیر شدند. در پایان بازی پورمسوی درباره این درگیری حرف زد: جواد نکونام به من گفت جادوگر، او به من توهین کرد و تهمت زد و باید در کمیته اخلاق ثابت کند چون حتما از او شکایت می‌کنم. او باید ادعایش را ثابت کند اما من همین الان به شما ثابت می کنم نکونام جادوگر است.
 
 

پورموسوی در ادامه گفت: دو سال گذشته روی دروازه چه تیمی آب ریختند و دوربین گرفت؟ (اشاره به دروازه فولاد و تدارکاتچی باشگاه فولاد که روی خط دروازه این تیم محتویات یک بطری آب معدنی را خالی کرد) بازی فولاد و استقلال چه کسی بود که با صدای بلند می گفت اجی مجی لاترجی؟ روباه در بازی کدام تیم در ورزشگاه بود؟ عین چه کاره است که هر بازی فولاد از مسیر بندرعباس به اهواز می آید، نامه متوب داریم که در بازی با نفت آبادان باشگاه فولاد درخواست کرد این عین مهمان ماست و بیاید داخل زمین ورزشگاه آبادان، در حالی که نه فوتبالی است و نه عضو کادر... داور چهارم بزدل بود که شنید نکونام به من گفته جادوگر و به داور نگفت. من با تمام وجود مقابل نکونام می ایستم و نمی‌گذارم در خوزستان کار کند چون به من که فرزند این استان هستم توهین کرد.
مرجع : برترین‌ها
برچسب ها: پرسپولیس
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها
پربحث‎ترين مطالب و خبرها