به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ ساعت ۱۶:۳۰
کد مطلب : ۴۷۰۲۳۴
او جایی نمی‌رود

تکلیف لواندوفسکی با بارسلونا مشخص شد

تکلیف لواندوفسکی با بارسلونا مشخص شد
گروه ورزشی: روبرت لواندوفسکی تابستان از بارسا به تیمی دیگر نخواهد کرد. اگرچه مهاجم لهستانی در آخرین مصاحبه‌های خود بارها و بارها تاکید کرده است که به جدایی از بارسا فکر نمی‌کند، اما ایجنت او، پینی زاهاوی، به‌نوعی مجبور شد به شایعات دیدار قریب الوقوعش با خوان لاپورتا و دکو برای صحبت در مورد آینده لوا واکنش نشان دهد.
او به یکی از رسانه‌های لهستان توضیح داد که بارسا قصد ندارد لواندوفسکی را در تابستان امسال بفروشد. اینکه بارسا نه قصد فروش او برای کمک به جذب بازیکنان دیگر را دارد و نه مشکلی با دستمزد بالای او خواهد داشت: «این شایعات مزخرفند.»
زاهاوی می‌گوید که لواندوفسکی قصد رفتن به فوتبال عربستان را نیز ندارد. او می‌خواهد یک سال دیگر در بارسا بازی کند و قراردادی چهار ساله امضا کرده است.
لازم به ذکر است که در سال سوم قرارداد، او با دریافت 32 میلیون یورو ناخالص، بیشترین درآمد را در تیم خواهد داشت. اگر چهارمی را تکمیل کند، دریافتی او به 26 میلیون یورو ناخالص خواهد رسید و در مجموع 58 میلیون یورو ناخالص فقط در دو سال می‌گیرد. با این حال، بندی وجود دارد که می‌گوید اگر لواندوفسکی کمتر از 55 درصد بازی‌های رسمی را در فصل بعد انجام دهد، بارسا می‌تواند قرارداد او را در تابستان 2025 یک‌طرفه فسخ کند. برای او پاداش‌های 600 هزار یورویی و دو میلیون یورویی برای فتح لالیگا و فتح سه گانه نیز منظور شده است.»
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها
پربحث‎ترين مطالب و خبرها