به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ ساعت ۱۶:۵۸
کد مطلب : ۴۷۰۲۵۰

فلیکس از بارسلونا می‌رود؟

فلیکس از بارسلونا می‌رود؟
گروه ورزشی:نیمکت‌نشیبنی‌های ژائو فلیکس در روزهای اخیر احتمالا به منزله رفتن او از بارسلونا در پایان فصل است.به گزارش ایسنا، دوران حضور ژائو فلیکس در بارسلونا خیلی غیرمنتظره به پایانش نزدیک می‌شود. حضور نداشتن در ترکیب اولیه بارسلونا در ال‌کلاسیکو و فرصت کم بازی در لیگ قهرمانان نشان دهنده نارضایتی ژاوی از اوست.
 
 فلیکس در این فصل ۱۰ گل به ثمر رسانده و ۶ پاس گل داده است اما او بازیکنی است که انتظارات از او بالا بوده است. در شرایطی که دکو نظر مساعدی روی ماندن بازیکن پرتغالی در بارسلونا دارد، ژاوی تمایل زیادی به بازی دادن به فلیکس نشان نداده است. حال باید دید ژاوی در چهار بازی باقی مانده به او بیش‌تر بازی می‌دهد یا خیر.دنی اولمو، نیکو ویلیامز و په‌په گزینه‌های بارسلونا برای تقویت بخش هجومی در فصل آینده هستند و ورود این بازیکنان به منزله رفتن فلیکس پرتغالی است.

فلیکس قبلا اعتراف کرده است که رابطه خوبی با دیگو سیمئونه ندارد و دوست دارد به کارش در بارسلونا ادامه دهد. این بازیکن در نخستین فصل حضورش در بارسلونا عملکرد بسیار خوبی داشته است. او بازیکن اتلتیکومادرید است و به صورت قرضی برای آبی-اناری‌ها بازی می‌کند.ستاره پرتغالی درباره وضعیتش در بارسلونا گفت: نهایت تلاشم را به کار می‌گیرم تا به بارسلونا کمک کنم. دوست دارم که بیش‌تر فرصت حضور در ترکیب اصلی را به دست آورم. همه بازیکنان سخت در تلاشند تا بیش‌تر در ترکیب اصلی باشند. وقتی بازیکنی زیاد بازی می‌کند  این فرصت را دارد که توانایی‌هایش را به نمایش بگذارد.اگر باشگاه کاتالانی نتواند این فوتبالیست ۲۴ ساله را از اتلتیکو بخرد، فلیکس آماده است که به عربستان منتقل شود؛ جایی که چندین باشگاه خواستار به خدمت گرفتن او هستند.
برچسب ها: فوتبال جهان
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها