به روز شده در ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ ساعت ۰۹:۳۷
کد مطلب : ۴۷۰۲۹۵

علی‌اکبری: دوست دارم سینما را تجربه کنم

علی‌اکبری: دوست دارم سینما را تجربه کنم
گروه ورزشی:امیر علی‌اکبری قهرمان کشتی فرنگی جهان در سال ۲۰۱۰ که مدتی است در MMA به یک ستاره تبدیل شده، حالا به عنوان مجری برنامه استعدادیابی فدراسیون کشتی، همه‌فن‌حریف را اجرا می‌کند. شاید محرومیت به خاطر دوپینگ برای خیلی‌ها پایان راه بوده اما برای امیرعلی‌اکبری شروع یک زندگی جدید بود.

وقتی بعد از جهانی ۲۰۱۳ برای دومین بار خبر محرومیتش منتشر شد، خیلی‌ها فکر می‌کردند که دیگر به آخر خط رسیده اما امیر مسیر دیگری را انتخاب کرد و حالا یکی از بهترین‌های دنیا در MMA است. او بعد از چند سال درخشش در این ورزش حالا به دنبال درخشش در عرصه هنر است.

ورود به عرصه اجرا را تبریک می‌گویم.
 
 
مرورگر شما از ویدیو پلیر HTML پشتیبانی نمی‌کند
خیلی ممنونم اما امیدوارم که مردم دوست داشته باشند.

به نظر این برنامه هم مورد توجه قرار گرفته اما چطور شد که وارد این حرفه شدی؟
دوستانم پیشنهاد دادند این برنامه را اجرا کنم. خودم هم برای تنوع و اینکه یک تجربه جدید بود، دوست داشتم اجرا کنم. خودم هم فکر می‌کنم که برنامه خوب از آب درآمد. با توجه به اینکه برنامه برای کشتی بود، بدون هیچ مخالفتی پذیرفتم. فکر می‌کنم مردم هم دوست داشتند.

قبل از این علاقه‌ای به اجرا داشتی؟
اصلاً فکر هم نکرده بودم که روزی مجری باشم اما تنوع در کارم را همیشه دوست داشتم و باید کار و حرفه جدید را تجربه کنم. کشتی هم که تخصصم بود، پس بلافاصله پیشنهاد را قبول کردم.

با این حساب باید منتظر ورودت به سینما هم باشیم؟
خودم دوست دارم سینما را هم تجربه کنم اما اولویتم نیست. سینما هم یک تجربه جدید است اما اولویتم با حرفه خودم است. تمام حرفه‌های جدیدی که تجربه می‌کنم، باید زمان ورود به آن وقتی باشد که به کارم ضربه نزند. اولویتم این است که با قدرت این حرفه را ادامه بدهم و بهترین باشم.

فکر می‌کردم به خداحافظی فکر کنی؟
نه زمانی برای خداحافظی تعیین نکردم. تا زمانی که بتوانم بدرخشم ادامه می‌دهم. تا هر زمان در اوج باشم ادامه می‌دهم.

این یعنی ادامه کار هنری همزمان با MMA؟
۱۰ ماه در قفس بودم و برای خروج از این یکنواختی پیشنهاد مجری‌گری را قبول کردم. برای حضور در سینما هم اگر در زمان استراحتم پیشنهاد بدهند، می‌پذیرم.

با توجه به مسابقه‌ای که مقابل آرجان بولار برگزار کردی، فکر می‌کنم که اوضاع خوبی پیدا کردی؟
خیلی مسابقه سخت شده بود. زمان زیادی در اردو بودم و زحمت زیادی را به همراه همکاران فنی کشیدم. خدا لطف کرد که با برد بیرون آمدم تا این زحمات از بین نرود.

از مسابقه بعدی چه خبر؟
تازه تمرینات را شروع کردم. مسابقه قبلی شش ماه طول کشید و باید کمی وقت برای ریکاوری می‌گذاشتم. الان هم منتظر اعلام تاریخ جدید هستم تا برای مسابقه بعدی آماده شوم.

ولی الان همه منتظر هستند که زمان مسابقه با مالیخین مشخص شود.
از مسابقه دادن با من فرار می‌کند. او قهرمان سه وزن است.
مرجع : خبرورزشی
برچسب ها: علی اکبری
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها
پربحث‎ترين مطالب و خبرها