به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ ساعت ۱۳:۵۷
کد مطلب : ۴۷۰۳۸۳

تمدید با رئال بهترین کاری بود که انجام دادم

تمدید با رئال بهترین کاری بود که انجام دادم
گروه ورزشی:ناچو از اینکه فصل قبل با رئال تمدید کرد بسیار خوشحال است و گفت که بهترین کاری بود که انجام داده است.به گزارش "ورزش سه"، ناچو در پایان فصل گذشته قصد جدایی از رئال را داشت. از اینتر به او پیشنهاد خوبی رسیده بود، ولی مرد همیشه وفادار رئال در نهایت تمدید کرد. با جدایی کریم بنزما از رئال، بازوبند به ناچو رسید و او دیروز در مراسم جشن قهرمانی باشکوه رئال در میدان سیبلس، حرکت سنتی بستن شال و پرچم رئال به مجسمه الهه سیبلس را اجرا کرد.

ناچو حالا جا پای کاپیتان های تاریخی رئال گذاشته و در پوست خود نمی‌گنجد: «اجرای این حرکت سنتی چیزی بود که در رویاهایم می‌دیدم و حالا برآورده شده است. باید بگویم تمدید سال گذشته بهترین کاری بود که انجام دادم، حتی به خاطر همین یک لحظه کوتاه و غرور انگیز. بالا بردن جام در برابر الهه سیبلس، چیزی منحصر به فرد و یکی از بزرگترین حس‌های زندگی‌ام بود که تجربه کردم. من این لحظه را شب‌های زیادی در رویاهایم تصور کرده بودم، اما تا زمانی که آن را تجربه نکنید، متوجه عظمتش نخواهید شد. هرگز این روز را فراموش نمی‌کنم و امیدوارم سه هفته دیگر با جام چمپیونزلیگ برگردیم.»

هواداران دیروز فریاد می‌زدند ناچو بمان ولی به نظر او تصمیمش برای جدایی را گرفته است. کاپیتان در این رابطه گفت: «الان زمان فکر کردن به فینال لیگ قهرمانان است و نه آینده من. بعدا در موردش حرف خواهیم زد. از هواداران به خاطر لطفی که همیشه به من دارند، متشکرم.»
برچسب ها: فوتبال جهان
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها