به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ ساعت ۱۶:۴۹
کد مطلب : ۴۷۰۴۱۰

برای تصمیم در مورد آینده: ستاره یووه در انتظار جام!

برای تصمیم در مورد آینده: ستاره یووه در انتظار جام!
گروه ورزشی: آدرین رابیو تایید کرده که تا پس از فینال کوپا ایتالیا با یوونتوس درمورد آینده‌اش صحبت نخواهد کرد.
این بازیکن 29 ساله فرانسوی حدود 6 هفته از قراردادش با بیانکونری باقی مانده و می‌تواند در تاریخ یکم جولای به‌عنوان بازیکن آزاد یوونتوس را ترک کند. سال گذشته، او تنها سه روز قبل از پایان قرارداد قبلی، برای یک فصل دیگر تمدید کرد.
رابیو یکی از پردرآمدترین بازیکنان یوونتوس است که حدود 7 میلیون یورو خالص در سال درآمد دارد. در این فصل، او در 33 بازی به میدان رفته که در این مدت 5 گل به ثمر رسانده و سه پاس گل داده است.
رابیو در گفتگو با اسکای اسپورت در مورد آینده‌اش در یوونتوس گفت: "من قبلاً گفته‌ام، تا زمانی که به اهداف خود نرسیده باشیم، با باشگاه صحبت نخواهیم کرد. وقتی در لیگ قهرمانان باشیم و این کوپا ایتالیا را فتح کنیم، خواهیم دید چه می‌شود. خوشحالم و افتخار می‌کنم که اینجا هستم و می‌توانم به بازیکنان جوان این تیم چیزی یاد بدهم. در بازی با سالرنیتانا‌ هم بازوبند کاپیتانی را در اختیار داشتم. در فوتبال باید در مورد همه مسائل صحبت کنیم، اما بعد از فینال کوپا ایتالیا خواهیم دید که چه می‌شود."
او همین‌طور درباره نتایج اخیر یوونتوس گفت: "وضعیت برای چندین هفته پیچیده بوده. ما باید بیش از همه سعی کنیم آرامش خود را حفظ کنیم، زیرا یک فینال در روز چهارشنبه برگزار می‌شود. اکنون زمان خروج از مسیر نیست، سه بازی تا پایان فصل باقی مانده، این شرایط ممکن است در فوتبال رخ دهد. ما یک تیم جوان و بی‌تجربه داریم و چنین چیزی منطقی است. نیمه اول بدی را مقابل سالرنیتانا داشتیم، چیز دیگری برای گفتن وجود ندارد. سپس در نیمه دوم بهتر عمل کردیم و موقعیت‌هایی خلق کردیم. با این حال، باید گفت که ما خیلی خوب نیستیم."
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها