به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ ساعت ۱۶:۵۳
کد مطلب : ۴۷۰۴۱۱

پوستکوگلو: از شایعات متنفرم، می‌خواهیم سیتی را ببریم

پوستکوگلو: از شایعات متنفرم، می‌خواهیم سیتی را ببریم
گروه ورزشی: تاتنهام باید در بازی حساس هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس فردا به مصاف منچسترسیتی برود.
این بازی برای آرسنال و طرفدارانش اهمیت زیادی دارد چون درصورتی‌که سیتی امتیاز از دست بدهد، شانس قهرمانی توپچی‌ها در فاصله یک هفته مانده تا پایان فصل بیشتر می‌شود.
آنگه پوستکوگلو، سرمربی تاتنهام، در نشست خبری پیش از این بازی درمورد وضعیت ریچارلیسون گفت: "خوب نیست، او دو بازی بعدی را از دست خواهد داد. هیچ چیز جدی‌ای وجود ندارد. متأسفانه بیسوما هم از ناحیه زانو آسیب دیده و دو بازی بعدی را از دست داد. غیر از آن همه کسانی که در دسترس بودند، در دسترس هستند."
هواداران تاتنهام می‌خواهند مقابل سیتی شکست بخورید؟
اگر به شبکه‌های اجتماعی تکیه کنید، فکر می‌کنید 99 درصد از هواداران تاتنهام می‌خواهند ببازیم، اما این نشان دهنده حقیقت و دنیای واقعی نیست. لطفا این را به من نگو رفیق، من ایده رقابت با آرسنال را درک می‌کنم اما هیچ‌کس نمی‌خواهد شکست تیمش را ببیند.
هدف تیم در بازی فردا؟
من از اینکه افرادی هستند و فکر می‌کنند فردا با هدف عدم پیروزی مقابل منچسترسیتی بازی می‌کنیم، متنفرم. آیا اینطور فکر می‌کنید که هواداران ما نمی‌خواهند فردا برنده باشیم؟ من وضعیت را اینطور نمی‌بینم. ما یک مسابقه داریم و می‌خواهیم آن را ببریم. فکر می‌کنم هواداران داخل استادیوم همان جوی را ایجاد می‌کنند که همیشه ایجاد می‌کنند.
آمار منچسترسیتی در ورزشگاه تاتنهام؟
خوب رکورد اخیر من در خانه یک باخت مقابل سیتی است، بنابراین من هیچ اعتمادی به این موضوع ندارم.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها