به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۱:۵۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ ساعت ۱۷:۴۱
کد مطلب : ۴۷۰۴۳۸
جاناتان تاه و اشلوتربک اولین چهره‌های لیست ناگلزمان

آلمان پیشگام در اعلام لیست یورو 2024

آلمان پیشگام در اعلام لیست یورو 2024
گروه ورزشی: در شرایطی که تا شروع یورو 2024 به میزبانی کشور آلمان تنها یک ماه باقی مانده، تیم‌های حاضر در این تورنمنت در تدارک هستند تا لیست 26 نفره خودشان را اعلام کنند و در این اقدام به نظر می‌رسد تیم ملی آلمان به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این تورنمنت، معرفی بازیکنانش را شروع کرده است.
فدراسیون فوتبال آلمان برای این اتفاق تصمیم گرفته خلاقیت داشته باشد و پس از اینکه روز گذشته نام نیکو اشلوتربک، مدافع بلند قامت دورتموند، به عنوان اولین بازیکن این لیست معرفی شد، امروز رسانه این فدراسیون با انتشار عکس جاناتان تاه بر روی پرچم هواداران این تیم، اعلام کرد که مدافع مرکزی و تنومند بایر لورکوزن نیز دومین بازیکنی است که در لیست یولیان ناگلزمان حضور دارند.
طبق ادعای برخی از رسانه‌های آلمانی هم لیست بازیکنان تیم ملی این کشور تا پیش از برگزاری هفته سی و چهارم بوندسلیگا به صورت رسمی اعلام خواهد کرد. مسابقات جام ملت های اروپا 2024 در تاریخ 24 خرداد 1403 با دیدار بین آلمان و اسکاتلند در آلیانز آرنا آغاز خواهد شد و تا 22 تیر ماه 1403 که قرار است بازی فینال در المپیک برلین برگزار شود، ادامه خواهد داشت.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها