به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ ساعت ۰۹:۵۰
کد مطلب : ۴۷۰۴۹۳

۳ امتیاز قرمزها در سه دقیقه پرید!

۳ امتیاز قرمزها در سه دقیقه پرید!
گروه ورزشی: لیورپول در دیداری خارج از خانه برابر استون ویلا به تساوی ۳-۳ رسید.به گزارش ورزش سه،شاگردان یورگن کلوپ در بازی ماقبل پایانی‌شان در لیگ برتر، در استادیوم ویلا پارک به مصاف استون ویلا رفتند. در حالی‌که آنها تا دقایق پایانی با نتیجه ۳-۱ جلو بودند، اما در دقایق ۸۵ و ۸۸ گل‌های دوم و سوم را دریافت و با یک تساوی ویلا پارک را ترک کردند.

لیورپولی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و روی اولین نفوذ به گل رسیدند. در دقیقه ۲ ارسال نه‌چندان خوب الیوت با برخورد به مدافع ویلا منحرف شد و روی اشتباه عجیب امیلیانو مارتینز وارد دروازه تیم میزبان شد.در ادامه بازیکنان استون ویلا برای زدن گل تساوی جلو کشیدند و توانستند دروازه لیورپول را باز کنند. در دقیقه ۱۲ پاس کات‌بک اولی واتکینز در مقابل دروازه به یوری تیلمانس رسید و او موفق شد بازی را مساوی کند.

۱۰ دقیقه بعد لیورپول دوباره به گل برتری رسید. این بار گومز در سمت چپ صاحب توپ شد و ارسالش به مقابل دروازه با ضربه خاکپو تبدیل به گل دوم شد.در ادامه نوبت به استون ویلا رسید. پس از چند حمله نصفه و نیمه، در دقیقه ۳۶ لئون بیلی در سمت راست حرکتی عالی را آغاز کرد اما پاسش به مقابل دروازه با اشتباه دیه‌گو کارلوس که نتوانست بر روی توپ اثر بگذارد، خط عرضی را طی کرد و از همه گذشت.

در ادامه نیمه اول دو تیم موقعیت‌هایی ایجاد کردند اما موفق به تغییر نتیجه نشدند تا قرمزها با برتری راهی رختکن شوند.در دقیقه ۴۸ ارسال زیبای هاروی الیوت با ضربه سر فوق‌العاده کوانسا وارد دروازه مارتینز شد تا بازی ۳-۱ شود.

در دقیقه ۵۳ استون ویلا به گل رسید اما داور به دلیل آفساید این گل را رد کرد.۷ دقیقه بعد هم لیورپول گل‌ چهارم را زد که این گل هم به علت آفساید مردود اعلام شد.در دقیقه ۶۹ ضربه خطرناک زانیولو از لبه محوطه جریمه را آلیسون نصیب خود کرد.در دقیقه ۷۸ شوت مک‌آلیستر با اختلاف نه‌چندان کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۵ استون ویلا یکی از گل‌ها را جبران کرد. جایی که دوران روی شوتی از لبه محوطه جریمه موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.سه دقیقه بعد استون ویلا گل سوم را هم زد. این بار روی حرکت دیابی و پاس او، توپ به شکل غیرمنتظره‌ای به پای دوران برخورد کرد و با گذر از آلیسون بکر، وارد دروازه قرمزها شد.درنهایت در حدود ۱۰ دقیقه باقیمانده از پایان بازی دو تیم موفق به گلزنی و تغییر نتیجه نشدند و بازی با نتیجه ۳-۳ به پایان رسید.
با این تساوی لیورپول در رده سوم ۷۹ امتیازی شد و استون ویلا هم در یک جایگاه پایین‌تر به امتیاز ۶۸ رسید.
برچسب ها: فوتبال جهان
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها