به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ ساعت ۱۶:۵۷
کد مطلب : ۴۷۰۶۳۲
در صورت کسب 3 پیروزی در بازی‌های آینده:

خیز نکونام برای شکستن رکورد فرهاد مجیدی

خیز نکونام برای شکستن رکورد فرهاد مجیدی
گروه ورزشی: استقلال فرهاد مجیدی در فصل 01-1400 با 68 امتیاز به عنوان قهرمانی لیگ برتر رسید و این در حالی است که استقلال تحت هدایت جواد نکونام در صورت پیروزی در سه پیروزی آینده با 69 امتیاز به عنوان قهرمانی خواهد رسید و رکورد مجیدی شکسته خواهد شد!
استقلالی‌ها تحت هدایت فرهاد مجیدی قهرمانی بدون شکست را تجربه کردند و در آن فصل با 19 برد و 11 تساوی توانستند 68 امتیاز کسب کنند و به عنوان قهرمانی لیگ برسند، در آن فصل پرسپولیس با 63 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار گرفت اما در این فصل رقابت سنگین‌تری بین استقلال و پرسپولیس در جریان است و سرخوپوشان با کسب 4 امتیاز از 9 امتیاز موجود به امتیاز خود در فصل 01-1400 خواهند رسید.
استقلال تحت هدایت جواد نکونام با 17 پیروزی و 9 تساوی در حال حاضر 60 امتیازی است و در صورت کسب پیروزی در 3 مسابقه آینده به 20 پیروزی در یک فصل می‌رسد و با عبور از امتیاز تیم فرهاد مجیدی در آن فصل تعداد پیروزی بیشتری هم کسب خواهد کرد و یک رکورد فوق‌العاده را در فوتبال ایران ثبت خواهد شد.
با توجه به رقابت شدیدی که بین استقلال و پرسپولیس ایجاد شده حتی تساوی هم ممکن است قهرمانی را از هرکدام از تیم‌ها بگیرد و دو تیم با تمرکز و جدیت تمام برای کسب پیروزی در هر 3 مسابقه به میدان خواهند آمد و رسیدن به امتیاز 69 و 68 توسط استقلال و پرسپولیس دور از انتظار نخواهد بود.
جواد نکونام در اولین فصل حضورش در استقلال می‌تواند علاوه بر قهرمانی رکوردهای منحصر به فردی را در تاریخ باشگاه استقلال ثبت کند و شروعی فوق‌العاده را با این تیم تجربه کند و با رزومه‌ای شگفت‌انگیز برای فصل آینده خود تصمیم بگیرد.
البته بعید است که آبی‌ها در این مقطع حساس به رکوردشکنی و عناوین فردی فکر کنند و تمام تمرکز آنها به کسب امتیازات در کنار نیم‌نگاهی به بازی‌های پرسپولیس باشد و قهرمانی در لیگ برتر بالاترین اولویت نکونام و شاگردانش باشد.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها