به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ ساعت ۱۷:۰۳
کد مطلب : ۴۷۰۶۳۹
مسیر موفق مالکوم

از بارسا رفت و جام پشت جام آورد!

از بارسا رفت و جام پشت جام آورد!
گروه ورزشی: انتقال مالکوم در سال 2018 زمانی که با بارسا برای پنج فصل قرارداد امضا کرد، 41 میلیون یورو هزینه داشت. تعداد اندکی در دنیا این وینگر برزیلی را می‌شناختند که قرار بود از بوردو راهی رم شود ولی تغییر مسیر داد و هواپیمایش در بارسلونا نشست. دوران حضور او در بارسا از نظر فردی چندان موفق نبود و شاید بتوان از دو گل او به رئال و اینتر نام برد. او با بارسا قهرمان لالیگا و کوپا دل ری شد.
جدایی از بارسا ولی برای مالکوم مثبت و پر از موفقیت بود. او با مبلغ 40 میلیون به زنیت منتقل شد و در این تیم یک مهره کلیدی شد.
او با تیم زنیت چهار قهرمانی لیگ، چهار سوپرجام و یک جام حذفی روسیه را به دست آورد. او با برزیل در بازی‌های المپیک 2020 طلا گرفت و در فینال نیز یک گل به ثمر رساند. و اکنون به عنوان یک خرید کهکشانی در الهلال عربستان بازی می‌کند؛ تیمی که 60 میلیون برای او پرداخت کرد. مالکوم امسال با الهلال توانست قهرمان لیگ عربستان شود.
مالکوم 27 ساله بعد از بارسا با 12 قهرمانی در 5 فصل روزهای خوشی را سپری می‌کند. اکنون بارسا با ویتور روکه موردی مشابه مالکوم دارد و گفته می‌شود ببر برزیلی جدا خواهد شد. جدایی او نیز شاید مثل مالکوم با موفقیت همراه شود.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها