به روز شده در ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ ساعت ۱۷:۰۶
کد مطلب : ۴۷۰۶۴۵

حمله به سری آ: این دو ستاره جانشین امباپه می‌شوند

حمله به سری آ: این دو ستاره جانشین امباپه می‌شوند
گروه ورزشی: امباپه بالاخره به‌صورت رسمی اعلام کرد که قصد دارد از پاری سن ژرمن جدا شود و قراردادش را با آنها تمدید نخواهد کرد و به این ترتیب مدیران این باشگاه در حال بررسی گزینه‌های متفاوت برای پر کردن جای خالی ستاره تیم‌شان هستند.
جدایی این بازیکن فرانسوی که پیش از این بارها تاکید شده بود پروژه ورزشی آینده پاری سن ژرمن حول محور حضور او برنامه‌ریزی شده ضربه بزرگی برای این باشگاه خواهد بود و ناصر الخلیفی در تلاش است تا هر طور شده بتواند جای خالی این بازیکن را پر کند.
روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت خبر داده است که مدیران من در تلاش هستم تا بتوانند برای انتقال اوسیمن به این باشگاه در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش رو با مدیران ناپولی به توافق برسند. از مدت‌ها قبل گفته شده بود که آنها این ستاره ناپولی را زیر نظر دارند و لوئیس انریکه هم علاقه بسیار زیادی به همکاری با او دارد.
آنها همچنین شرایط کواراتسخلیا را هم به دقت زیر نظر دارند و این احتمال وجود دارد که با توجه به داشتن فضای بیشتر برای پرداخت دستمزد با جدایی امباپه، هر دوی این بازیکنان را در همین تابستان به پاریس منتقل کنند اما باید دید که برای انجام این انتقال با ناپولی به توافق خواهند رسید یا خیر.
 
پربيننده‎ترين مطالب و خبرها